Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 700 komentarzy

Świat oczami Polaka

Warlord - Świat oczami Polaka, Słowianina. W treści zdecydowany antyokcydentalizm. W końcu świat nie kręci się wokół zachodu.

Terroryści Turczynowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dobrych kilkanaście dni zaabsorbowany obowiązkami zawodowymi, nie śledziłem zbyt wnikliwie tego co dzieje się na świecie, tym niemniej istotne sprawy mi nie umknęły.

 

Szybciej niż się spodziewałem naród wschodniej części Ukrainy upomniał się o prawo do godnego życia i wyjście spod buta banderowców. Zbir Turczynow, zasiadający z nadania CIA na stanowisku „prezydenta” Ukrainy nazwał ich terrorystami i rozpoczął operację mającą na celu ich wymordowanie. Nie, nie zamierzał mordować swoich rodaków, bo tych ma w Tel Avivie, a jedynie swoich krajan, ludzi zamieszkujących Ukrainę, i szczerze mówiąc ludzi najciężej na tej Ukrainie doświadczonych. Polskojęzyczne przekaziory informowały jak to „separatyści” wieszają rosyjskie flagi, ale prawda była trochę bardziej skomplikowana. Po pierwsze: ci „separatyści” wcale nie chcą być częścią Rosji tak jak i Rosja nie chce ich wchłaniać, po drugie: tamtejsi mieszkańcy tworzą swoje republiki,wieszają ich flagi a nie Rosji, oni chcą samorządności i swoich praw. Ci ludzie to potomkowie najciężej doświadczonych głodem przez zbrodniarza gruzińskiego Stalina i żyda Berię Ukraińców. To właśnie tam, a nie w Galicji Ukraińcy złożyli największą ofiarę, najpierw w oporze przeciw Stalinowi, później w walce z Hitlerem, tym samym którego ich „rodacy” za Galicji wsparli. Wśród tamtych ludzi nienawiść do komunizmu i banderyzmu – hitleryzmu jest prawdziwa i żywa. Nic dziwnego ze zabolało to nową ukraińską juntę z nadania CIA.

Nazwano walczących o prawa do swojego stylu życia „terrorystami”, jednocześnie zbirów z Majdanu nazywając „bohaterami. Szybko też pojawili się tam młodzi SS – mani Turczynowa z Prawego Sektora, Swobody i powstałej na ich bazie tzw „gwardii narodowej”. Tego oczywiście było mało, z pomocą przyszła CIA podsyłając ok 1800 najemników z Academii i Greystone. Zbirów werbowanych na całym świecie wśród morderców, zbrodniarzy wojennych i wszelkiej maści wykolejeńców. Takimi to siłami Turczynow rozpoczął swoją „operację antyterrorystyczną”.

Dość szybko zareagowała dyplomacja Rosji i cywilizowanych państw świata, oczywiście dyplomatoły USA i Zachodu, próbowały i ciągle próbują całą winę za sytuację na Ukrainie zrzucić na Rosję, ale nikt o zdrowych zmysłach im już nie wierzy, chyba jedynie tzw „społeczeństwa zachodnie”, bo jak powszechnie wiadomo odsetek niedorozwojów jest wśród nich wysoki. Wynegocjowano porozumienie w Genewie, zakładające rozbrojenie zbrojnych formacji, powrót do stanu sprzed „operacji antyterrorystycznej” oraz negocjacje na temat federalizacji Ukrainy i statusu jęz. rosyjskiego. Był to olbrzymi sukces Rosji i cywilizacji. Rosja pokazał że jasno i jednoznacznie opowiada się za pokojem i dała szansę by wykazała to Ukraina. Niestety, ta od początku nie ma zamiaru porozumienia przestrzegać.

Najpierw nasyłała najemników CIA na tereny wschodniej Ukrainy, ale zaprzestała tego po „zaginięciu” około 20 z nich, co było zresztą powodem wizyty szefa CIA J Brennana, człowieka który dla reżimu kijowskiego planował szczegóły operacji, i którego taktyka uległa całkowitej kompromitacji. Zresztą najemnicy poniesli większe straty, jak na razie trudne do oszacowania, ale możliwe że wyeliminowano z walki około setki płatnych zbirów CIA.

Oprócz najemników, wbrew porozumieniu z Genewy Ukraina wysyła na wschód ciągle uzbrojone bandy młodych SS – manów z Prawego Sektora. Gdzie jest tzw „administracja amerykańska” i jej sankcje? Jakoś nie kwapią się z ich nałożeniem gdy ich pupilki łamią porozumienia pokojowe. Przyszłość będzie wyglądać dokładnie tak: bandziory ukraińskiego reżimu Turczynowa będą dalej swobodnie działać i najeżdżać wschodnie tereny państwa. Pytanie na jak długo starczy cierpliwości Rosji. Jak na razie Rosjanie wykazują się wręcz anielską powściągliwością wobec terrorystów Turczynowa.

 

Co na to Polska? Ano nic nowego, jak zwykle jad, histeria antyrosyjska i bredzenie namiestników w rodzaju Thuska o terrorystach. Bredzenie tych ludzi już nawet nie jest śmieszne, jest żałosne. Święta Wielkanocne upłynęły w Polsce w spokoju, obchodzili je w jednym terminie i Katolicy i Prawosławni. Jedynie sekta gazetki żartobliwie zwanej „polską”, za to całkowicie niezależnej od rozumu, pluła żółcią nie zważając na czas Świąt. Cóż, ich święta wypadały w sobotę, a tych najbardziej zaangażowanych to właściwie 10 kwietnia. Wtedy było „skupienie” a nie w Wielkanoc. Co tam dla nich Święta! Nieco spóźniony, ale życzę im zdrowych nóg, bo rozumu już im życzyć za późno, a na zdrowych nogach może wywędrują z Polski i nigdy nie wrócą. Wszystkim Polakom, których teraz czeka propaganda „wyborów europejskich”, życzę spokoju i własnych osądów. Pamiętajcie: wasz europoseł, o ile potraficie podać w ogóle jego nazwisko, chce tylko waszych głosów by dorwać się do koryta. Może warto przemyśleć, nauczonym doświadczeniem i efektami „pracy” obecnych euro(p)osłów, swój udział w wyborach. W tej chwili nic by ich tak nie ubodło jak pokazanie im gdzie Polacy mają cała ich komuszo – solidaruchową „klasę polityczną”. Czas pokazać polskojęzycznym prozachodnim elitom środkowy palec. Dla nich ważniejsi niż Polacy są terroryści Turczynowa i korytka do których mogą się dorwać.

Kij im w oko!

 

(zdjęcie pochodzi z portalu kresy.pl)

KOMENTARZE

 • ---------PROSZĘ rozsyłać ! po FORACH
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/22/przeglad-syjonistycznych-zydo-mediow/
 • @Jack 06:07:50
  Mimo że język Szekspira nie jest mi obcy, proszę o zamieszczanie wyłącznie wpisów w języku polskim, jeżeli już cytujesz propagandę ukraińsko - judeoamerykańską wypada ją chociaż przetłumaczyć, póki co jesteśmy w Polsce gdzie jeszcze obowiązuje nasz język.
  Krótko: przetłumacz ten propagandowy bełkot jankesów lub go usunę.
 • @ninanonimowa 16:21:19
  Dziękuję za link, nie omieszkam propagować.
 • @Warlord 23:02:09
  Cóż, żegnamy judeoamerykańska propagandę...
 • Powściągliwość Rosji jest zastanawiająca. Myślałem, że chodzi o przeczekanie,
  aż pozbawionej wpływów podatkowych ze wschodu (które stanowią większość budżetu państwa ukraińskiego) juncie zabraknie pieniędzy. Tymczasem wojsko junty i lokalni banderowcy na południowym wschodzie Ukrainy zaczynają sobie coraz odważniej poczynać. Wydaje mi się, że Putin czeka, aż dokonają szeregu zbrodni (takich jak w Odessie 2 maja) i wtedy, po zdobyciu na tej podstawie większej przychylności tzw. opinii międzynarodowej, dojdzie do inwazji. Ciekawe, jak daleko armia rosyjska dojedzie. Przydała by się druga granica z Rosją na południu Polski. Tak więc dobrze by było, gdyby wojsko rosyjskie nie poprzestało na okręgu odeskim, tylko zajęło pas terenu przy granicy z Mołdawią, Rumunią, Węgrami, Słowacją i przyłączyło do FR także (prorosyjskie przecież) dzisiejsze ukraińskie Zakarpacie lub by Putin stworzył tam marionetkowe państwo. Ważne, żeby Polska miała na południu granicę z wolnym światem, bo dotychczasowa granica ukraińska (po dojściu tam do władzy żydowskich globalistów na neobanderowskich kastetach) już taką granicą nie jest i chyba nigdy nie będzie. Przy okazji, Rosja mając bezpośrednią granicę z Rumunią, Węgrami i Słowacją, mogłaby skuteczniej przeciągać te państwa do antyglobalistycznej strefy wpływów. Nie tylko w Polsce, ale także w tych krajach ludzie zaczynają orientować się, czym jest zachodni globalizm. Na Węgrzech wiadomo - silny Jobbik; w Rumunii też rośnie w siłę nacjonalizm (że aż tamtejszy reżim zdelegalizował ostatnio symbolikę Legionu Michała Archanioła i Żelaznej Gwardii); na Słowacji sukces Kotleby. U nas też już widać pozytywne zmiany (rozczarowanie zachodniactwem i coraz bardziej pozytywne postrzeganie Rosji i BRICS), choć dominacji twardogłowych i lemingów nadal nie udało się obalić.
 • @powiew świeżości 04:37:07
  Zgadzam się z Pańskimi słowami w 100%, nic dodać nic ująć....
 • @ali551 16:13:14
  tak jak pod następną notką wspominałem: Debilom i funkcjonariuszom PiS wstęp wzbroniony:) Tak samo jak "Solidarnym z nielotem"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031