Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 700 komentarzy

Świat oczami Polaka

Warlord - Świat oczami Polaka, Słowianina. W treści zdecydowany antyokcydentalizm. W końcu świat nie kręci się wokół zachodu.

Amerykańskie wojska to amerykańska okupacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

25 lat po pożegnaniu "niewłaściwych" przywitamy te "właściwe" obce wojska w Polsce.

 

Można by pomyśleć że to był primaaprilisowy żart ale jednak nie. Oto 1 kwietnia Polska ustami „ministra” Sikorskiego poprosiła o zainstalowanie na jej terytorium amerykańskich baz, w których stacjonować miałyby dwie amerykańskie dywizje. Tym razem „minister” nie umieścił swojej wypowiedzi an pejsbuku czy tam innym twitterze, tym razem sprawa jest poważna. Oczywiście swojego urzędnika poparł od razu namiestnik Thusk.

 

Gdy kilka dni temu czytałem wywiad z doktorem Mateuszem Piskorskim, zauważyłem symboliczne odniesienie się przez tegoż do przesadnego wpływu USA na polską politykę. To był ostatnio jedyny otwarty i prawdziwy głos krytyki dla „polityki zagranicznej” polskiej kolonii. 1 kwietnia sprawa stała się jasna, namiestnicy zarządzający Polską kolonią Zachodu odkryli przyłbicę i nie chcą już niczego udawać.

 

Do tej pory obserwowaliśmy zniszczenie i uzależnienie polskiej gospodarki od Zachodu, rozbicie polskiego przemysłu obronnego przez USA, zamianę polskiej armii w siły ekspedycyjne dla potrzeb amerykańskich wojen. Całkowite zawłaszczenie mediów przez Zachód skutkuje cenzurą poglądów innych, niż te zbieżne z linią polityki USA. Zamiast kultury polskiej czy światowej serwuje się Polakom ogłupiający amerykański chłam, przy okazji kształtując wzorce postępowania i działań.

 

Liczne ośrodki agentury amerykańskiej sieją zamęt przekonując o uzależnieniu Polski od Rosji i wzbudzając nienawiść między narodami. Ostatnio znacznie ożywiły się te siły propagandowe, i podjęły walkę na polu wzbudzania instytucjonalnej rusofobii. Przodują tu ośrodki medialne tradycyjnie już prezentujące linię usraelską na czele z mediami „Sakiewicza”.

 

Sugeruje się że „kto nie z Zachodem ten ruski agent”, a wręcz podświadomie wysyła sygnały zachęcające do fizycznych ataków na owych wyimaginowanych „agentów”.

 

Żałosne czapkowanie amerykańskim pajacom nie mającym pojęcia o Polsce i jej roli w Europie, ustalanie linii postępowania w ambasadzie amerykańskiej, wreszcie oddanie terytorium Polski na żer CIA, gdzie ta prowadziła tortury i prześladowania licznych, często niczemu niewinnych osób pokazuje jak pełnie jest uzależnienie Polski od USA. De facto możemy mówić o współczesnej formie kolonii. Mało jeszcze widoczne działania Polski w sprawie szkolenia banderowskich bandziorów z majdanu, i mogące się dopiero odkryć nici powiązań z przewrotem na Ukrainie tylko dopełniają obrazu Polski i żałosnych marionetek usraela tu namiestnikujących.

 

Obecnie na fali rusofobicznej histerii doczekamy amerykańskich wojsk okupacyjnych w kraju. Nie muszę chyba dodawać że ich obecność znacznie utrudni i skomplikuje odzyskanie przez Polskę niepodległości. Jankeskie wojska staną zawsze po stronie swoich panów przeciw Polakom. Wprawdzie namiestnicy polskojęzyczni próbują ukryć ich pochodzenie przedstawiając bazy amerykańskie jako „bazy NATO”, ale nie łudźmy się, czynią to z racji świadomości stosunku coraz większej grupy Polaków do USA i jego roli w wasalizacji Polski.

 

Oczywiście niejako na marginesie wygasł temat wiz (nikomu rozsądnemu nie potrzeba ich zniesienia, ale warto by wprowadzić adekwatne z naszej strony), jankesi dodatkowo ugrają kolejne kontrakty zbrojeniowe.

 

Tak oto prawie 25 lat po wielkich wrzaskach kaprala „bolka” o wyprowadzeniu „ruskich okupantów” z Polski doczekaliśmy wprowadzenia okupacji amerykańskiej pełną gębą.

 

Każdy zdrowo myślący Polak powinien marzyć o silnej armii polskiej, a bronić się przed wprowadzeniem jakichkolwiek wojsk obcych. Niestety, Polacy nie maja dziś do powiedzenia nic we własnym kraju...

 

(na zdjęciu młodzi amerykańscy bohaterowie którzy obronią Polskę przed agresywnym Putinem i pomogą nieść tu kaganek demokracji, otwarci, cywilizowani, nowocześni. Krzychu Bęgowski może zmienić obywatelstwo i się zapisać. Zdjęcie - theguardiann.com)

KOMENTARZE

 • Polecam bardzo ciekawy film
  o amerykańskich misjach "pokojowych"
  https://www.youtube.com/watch?v=5P0uc5B-ppc
 • x
  Jako Warlord ze zgrupowania "nasi", czyli "ich", powinieneś rozróżniać dywizję od brygady. Poza tym, NATO powiedziało "no", tudzież "nein". Prawdopodobnie chodzi o obawę łatwego okrążenia przez twoich oswobodzicieli, w razie "W".
  W tym świetle niepokoją mnie zapowiedziane ćwiczenia Nato-Ukraina, szczególnie ta część na południu. Albo będzie tam żołnierzy "NATO" wsystkich tsech. Czyli raczej "obserwatorzy", albo ten cały komponent NATO w tych ćwiczeniach to będą Polacy, których odciętych można poświęcić.
 • @Jan Paweł 07:34:34
  Pouczający film. Dziękuję.
 • @Warlord 12:05:24
  "Nie potrzebujemy żadnych wojsk NATO na granicy z Rosją" – cytuje "The Daily Telegraph" odpowiedź ministra spraw zagranicznych Holandii Fransa Timmermansa na tę propozycję.

  "Oczekuje się, że Stany Zjednoczone skierują 600-osobowy personel do rumuńskiej bazy lotniczej Mihail Kogalniceanu nad Morzem Czarnym. Jednak Niemcy i inni członkowie NATO mają się na baczności, by rozmieszczenie wojsk na granicach Sojuszu nie spowodowało dalszego wzrostu napięcia z Rosją"
 • @Warlord 12:05:24
  Ukraina na pomoc wojskowa liczyć nie może. Zapowiedział to kilka dni temu w Brukseli Barack Obama. Amerykanie odmówili nawet przekazania lekkiej broni, o co podczas wizyty w USA 12 marca prosił premier Arsenij Jaceniuk. Donald Tusk odrzucił wczoraj możliwość przeprowadzenia manewrów NATO na Ukrainie. A szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier przyznał, że nie widzi możliwości przystąpienia Ukrainy do NATO.

  Takiej deklaracji miał domagać się w rozmowie telefonicznej z Obamą Władimir Putin.

  Gotowość do ustępstw wobec Rosji to wynik zmęczenia Amerykanów wojnami w Afganistanie i Iraku i kłopotów budżetowych. Ale nie tylko – to Europa nie chce nakładać sankcji na Rosję.
 • @Warlord 12:05:24
  Wiadomo było, że podjęto jakieś dziwne ustalenia, skoro po spotkaniu nie było wspólnej konferencji prasowej. Nie mieli odwagi wystąpić w duecie przed dziennikarzami. O losach mniejszych i słabszych decydują wielcy i silni. Niewolnik nie musi wiedzieć, jakie decyzje wobec niego zapadły. Nie musi też znać ceny, za jaką został sprzedany. Gwarancje USA i UK okazują się GW.o warte. Dziś znowu obiecują coś Polsce.
 • @Torin 11:00:13
  Zaplątałeś z tymi "naszymi" czy "ichnimi" niesamowicie, powiedz wyznawco PiSlamu o co Ci chodzi? Na tym blogu figury retoryczne godne prezesa "Kaczyńskiego" mogą nie zostać zrozumiane, tu nie "nasze (Targalskiego) blogi".
  O, wczoraj były dywizje, dziś już są brygady, a niedługo dzięki odważnej postawie waszych zachodnich sojuszników nie będzie tu nawet batalionu okupantów. I dobrze, partykularne interesy Niemiec czy Holandii tym razem mogą się przysłużyć polskiej niepodległości.
  Jeśli chodzi o Rosjan których nazywasz moimi "oswobodzicielami" to takich gejków jak ci ze zdjęcia załatwili by szybko, problem obecności wojskowej zachodu to problem wojsk mających podtrzymać chory reżim styropianowców okrągłostołowych w Polsce.
 • @Warlord 12:05:24
  Polskie lotnictwo chwali się myśliwcami F-16. Najkosztowniejszy do tej pory zakup i największy program, ale nawet on ma braki. Piloci dalej nie mają pocisku który mógłby zniszczyć radary przeciwnika HAARM i pocisku manewrującego JASSM o zasięgu prawie 400 kilometrów, który mógłby razić cele daleko poza naszą granicą. To pocisk strategiczny i na jego sprzedaż musi się zgodzić amerykański Kongres. Negocjacje trwają i z powodu sowieckich szpionów w WP, będą trwały do usranej śmierci. Chodzi mi oto, że na obecną chwilę to tylko bezużyteczne zabawki te F16. A cha, czołgi te sprawne czyli gotowe do boju? mają tylko po 2 pociski p.panc, na czołg czyli 800 pocisków na 400 czołgów.
 • Dlaczego?
  Cały czas zastanawiam się dlaczego w obliczu tego co się cały czas dzieje wokoło Ukrainy, w świetle tego co mówią polskojęzyczni politycy vide ostatni pomysł zdradka, nie możemy zrobić legalnej demonstracji pod sejmem. ANTYRZĄDOWEJ I ANTYWOJENNEJ.Ludzie przecież jest dobry czas, można to na prawdę zorganizować. Na pewno jest wiele środowisk które z ochotą "podepną" się do pomysłu. A i sama demonstracja mogła by się odbyć pod skrzydłami NE24. Można się spotkać przegadać sprawę, może się coś wymyśli.....

  Dzień Dobry- skłamał premier....
 • @LordConqueror 13:30:56
  I czego Amerykanie mieliby (w Polsce) bronić, skoro udział ich kapitału w ''eksploatacji'' Polski jest niewielki ?

  >>> nie wiesz czego i kogo ?
  Interesów Izraelskich w Polsce oraz własnych geopolitycznych.
  Wystarczy jako powód ?
 • @fretka 14:50:45
  MSZ Niemiec o rozmieszczeniu dywizji NATO w Polsce: Niezgodne z umowami z Rosją (sic!!!) - Nie sądzę, by minister Radosław Sikorski rzeczywiście mówił o tym, że możliwe jest stacjonowanie w Polsce oddziałów (NATO), zwłaszcza w takich rozmiarach. Sądzę, że wie, że stoi to w sprzeczności z porozumieniami zawartymi między NATO a Rosją. Tak skomentował wtorkową wypowiedź szefa polskiej dyplomacji jego niemiecki odpowiednik, Frank-Walter Steinmeier. Sikorski powiedział, że chętnie widziałby w Polsce "dwie dywizje" wojsk NATO stacjonujące na stałe. Steinmeier wypowiedział te słowa we wtorek późnym wieczorem, poproszony o komentarz dotyczący słów Sikorskiego.
  Steinmeier się dystansuje. Sikorski przypomina o "intencjach"

  Szef MSZ Niemiec skomentował jednak propozycję Sikorskiego już po tym, jak NATO poinformowało w oficjalnym komunikacie, że zrywa "wszelką współpracę wojskową i cywilną z Rosją" w związku z aneksją Krymu. Słowa Steinmeiera wyraźnie dystansującego się od kwestii podniesionej przez Sikorskiego nie są zapewne zaskoczeniem dla polskiego rządu. Sam szef polskiej dyplomacji, wypowiadając swoje zdanie w kwestii umieszczenia kontyngentu NATO w Polsce, zaznaczył, że w tej chwili byłoby to trudne do zrealizowania. http://www.tvn24.pl/msz-niemiec-o-rozmieszczeniu-dywizji-nato-w-polsce-niezgodne-z-umowami-z-rosja,414337,s.html
 • @LordConqueror 15:14:48
  Niemcy obnażają teatr Sikorskiego. Szef MSZ pręży muskuły tylko przed polską publiką. Niemiecka gazeta ujawniła jakim aktorem jest Radosław Sikorski i jaki teatr odgrywa przed Polakami ten twitterowy minister.

  To, czego domyślają się wszyscy oprócz „wykształconych z wielkich miast” opisał na właśnie dziennik „Tagesspiegel”.
  W obecności ministrów spraw zagranicznych Francji i Niemiec na spotkaniu Trójkąta Weimarskiego Sikorski powiedział, że

  nie ma różnicy zdań odnośnie polskich oczekiwań zwiększenia sił sojuszniczych na wschodzie Europy.

  Powiedział to, gdy usłyszał od ministra niemieckiego, że

  to nie pora na eskalowanie sytuacji.

  Sikorski, mówiąc językiem młodzieżowym został więc „zczyszczony”.

  Jednak kwadrans później, już bez obecności swoich niemieckiego i francuskiego kolegów, ale za pośrednictwem polskich dziennikarzy na konferencji prasowej dowiedzieliśmy się, że minister pręży muskuły. „Tagesspiegel” napisał:

  Polski minister spraw zagranicznych żąda stacjonowania wojska wraz z wyposażeniem w swoim kraju i bardzo by się cieszył, gdyby były to były dwie brygady – 10 tysięcy żołnierzy.

  Skąd ta różnica stanowisku Sikorskiego? Łatwo się domyśleć, że to teatr polityczny na potrzeby wewnętrzne – zbliżają się wybory i Tusk oraz jego zaplecze musi pokazać „siłę” i „znaczenie w Europie”. „Tagesspiegel” też nie ma co do tego wątpliwości:

  Obserwatorzy wyjaśniają sprzeczność w wystąpieniach Sikorskiego tym, że wybrał dla swoich rodaków mocniejsze słowa i surowszą postawą wobec Rosji.

  Na tym właśnie polega teatr polityczny rządu Tuska – układniutki, grzeczniutki, milusi i przygarbiony – ale tylko w relacjach z obcymi. Dla swoich rezerwuje butę, pogardę i cierpkie słowa.

  Sławomir Sieradzki/ „Tagesspiegel”/ „Deusche Welle”

  Tekst w „Tagespsiegel” w oryginale

  „Deutche Welle” po polsku omówiło ten artykuł:
 • @LordConqueror 15:39:59
  2 brygady to ok. 8000 ludzi, to kpina.
 • @Warlord 12:11:11
  наш o tych naszych mi chodziło. Nie wywróć się o sznurowadła. Nawet gdybyś dalej czegoś nie rozumiał, to nie poczuwam się do korepetycji.
  I nie mów mi przybłędo, co to jest "tu", za to lepiej oddaj wrak, brzozę sobie możesz zatrzymać.
 • "DIEGO GARCIA - British and American Crimes Aganist Humanity".
  https://www.youtube.com/watch?v=oGNH1ixFJng

  https://www.youtube.com/watch?v=SP2jE401Us8


  https://www.youtube.com/watch?v=xi-nTymmdKM


  https://www.youtube.com/watch?v=cspoOvOHdUA

  https://www.youtube.com/watch?v=H8k_RFuBDzk


  "Uploaded on Oct 12, 2009
  In 1966, the British government secretly sold the US a 50-year lease on Diego Garcia, and the residents were expelled from their homes. Most were left to fend for themselves in the slums of Port Louis, Mauritius. Last May, high court judges condemned as "repugnant" the government's decision to "exile a whole population" from the Indian Ocean islands. Though the High Court of the UK had repeatedly found in favour of the Chagossians, it was only by means of a Royal Decree that the UK government was able to overturn the decision. Thereby many point out that the British Queen is still the most cunning pirate in the world".
 • @LordConqueror 15:39:59
  Niemieckie wojska NATO w Polsce? Kaczyński: „Przynajmniej siedem pokoleń musi minąć, zanim to będzie dopuszczalne” http://wpolityce.pl/polityka/189725-niemieckie-wojska-nato-w-polsce-kaczynski-przynajmniej-siedem-pokolen-musi-minac-zanim-to-bedzie-dopuszczalne
 • To się nazywa DEMOKRACJA
  Sikorski większoscia narodu!

  http://zdzich.neon24.pl/post/104650,demokracja
 • @LordConqueror 17:01:57
  Prawdziwie-konserwatywna i oficjalnie anty-syjonistyczna Konstytucyjna Republika Polska. Postulaty nowej Konstytucji:
  Bolesław Prus: “Odżydzić polski postęp, polski socjalizm, polską myśl narodową! Jest nam coraz ciaśniej; dotychczas my ustępowaliśmy miejsca Żydom, musi więc nadejść czas, że Żydzi nam miejsca ustąpią”;
  Zdzich: “Zlikwidować wszystkie podatki, czyli koryto dla chciwców i bandytów”;
  Wieslaw P: “Zbrodniarzy rozliczyć łącznie z pomiotem”;
  S. Michałkiewicz: “Publiczna obecność etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego”;
  Ścios: Warunkiem ujawnienia prawdy jest zbudowanie własnych mediów i prostego, jednowymiarowego języka przekazu, w którym nie będzie miejsca na relatywistyczny bełkot. Ten ich (czyli syjonistyczny) fałsz i ich niby-świat muszą zniknąć.”
  Jacek Rossakiewicz: „Potrzebna jest główna idea łącząca Naród - cywilizacja miłości jest jedyną rozsądna drogą dla Polaków i świata. Aktem potwierdzenia jej istnienia powinno być wybranie Jezusa Chrystusa na Króla Polski”;
  itd.
  itd.

  W przeciwnym razie to: http://narodowyszczecin.pl/index.php/archives/15023
 • HISTORIA KOŁEM SIĘ TOCZY
  NADAL LESTEŚMY MIOTANI MIĘDZY MŁOTEL A KOWADŁEM KIEDYŚ KRZYCZELIŚMY - SOVIECI DO DOMU ! TERAZ BEDZIEMY KRZYCZEĆ JANKESI GO HOME !
  DAJE NAM TO DO ZROZUMIENIA ŻE JESTEŚMY PAŃSTWEM SATELICKIM - ATRAPĄ PAŃSTWA NASZA ARMIA NIEJEST W STANIE NAS OBRONIĆ ! TO ZAPAŚĆ PAŃSTWA POLSKIEGO. Wiemy dobrze że Państwo Polskie JEST TYLKO Z NAZWY POLSKIE. POLSKĘ MUSIMY ODZYSKAĆ I DOPIERO WTEDY BĘDZIEMY MOGLI DZIAŁAĆ DALEJ NARAZIE JESTEŚMY KOLONIĄ RAZ TEGO A RAZ OWEGO ....
 • @LordConqueror 18:21:50
  Uwalnia. KONSTYTUCYJA REPUBLIKA jest krajem prawa, takiego samego i równego dla wszystkich obywateli, bez wyjątku, i bez odwiecznych „poprawek” na korzyść leniwej, głupiej, i aroganckiej "większości".
 • @Adam Czeczetkowicz 19:03:57
  POLSKĘ MOŻEMY ODZYSKAĆ jeśli zorganizujemy prawdziwie-konserwatywną i oficjalnie anty-syjonistyczną Konstytucyjną Republikę Polski. (Zobacz powyżej.)
 • Wypada emigrować
  Ameryka traktuje podle kraje okupowane....
  To nie państwo, to baza wojskowa, gdzie Obama jest marionetką sadystów i erotomanów.
 • @LordConqueror
  Odpowiem zbiorczo, bo widze że powstały tu ciekawe teorie.
  Po pierwsze: Jankesi przyjadą tu bronić nie "polskiej państwowości" bo tę mają gdzieś, a jedynie swoich judeopochodzących namiestników którzy umożliwiają im eksploatację kolonii pod nazwą "Polska". Oni bardzo boją się przebudzenia narodowego i odzyskiwania świadomości przez społeczeństwo, czy to w takiej formie jak to ma miejsce w Islandii czy na Węgrzech, czy w formie rewolucyjnej jak to miało miejsce w 1979 roku w Iranie gdy padała ich marionetka szach. Oni nie chcą utracić ani kawałka wpływów.
  Po drugie: Niemcy są największym i najistotniejszym sojusznikiem USA w Europie, w kluczowych sprawach zawsze będą grać razem. Prześledź historię ich relacji dwustronnych, tylko nie posiłkuj się "gazetą polską codziennie". Niemcy są przeciwni przesuwaniu wojsk USA ze swoich baz z powodów czysto ekonomicznych, Niemcy postrzegają Polskę jako swoją strefę wpływów i nie chcą się dzielić z USmanami za bardzo. Sądzę że obydwa kraje pogodzą decydujący o polityce zarówno USA jak i Niemiec żydzi.
  Zachód i Rosja mają rozbieżne interesy, sądzę że prędzej czy później dojdzie do ich konfrontacji, ale póki co Niemcy - ostrze Zachodu, próbują doraźnie ugrać coś z Rosją. Los Polski mają gdzieś, obydwie strony próbują się "ustawić" przed ostateczną konfrontacją, Niemcy zrobią to całkowicie kolonizując i marginalizując Polskę. Rosja nie może pozwolić by polski potencjał znalazł się w orbicie Niemiec zbyt mocno, Rosjanie uważają Polskę za zdrajcę interesów Słowiańszczyzny ale w interesie własnym będą się starali by nie była w pełni zwasalizowana przez Niemcy.
  W Polsce obecnie toczy się walka dwóch zachodnich agentur: Niemieckiej i Amerykańskiej o to kto będzie grał główne role w zarządzaniu polską kolonią. W sensie strategicznym USA i Niemcy są razem i sobie nie zaszkodzą, ale grają na przewagę potencjału w terytoriach zależnych, tak jak pod koniec XIX wieku czyniły to formalnie sojusznicze Francja i Anglia. To jednak interesy judeomasonerii podzielą i ukształtują ich wpływy.
  Dojdzie do konfrontacji Niemiec z Rosją na pewno, gracze już zaczęli rozstawiać pionki. To nie sojusznicy jak wmawiają polakom agenci od Kalksteina ale śmiertelni wrogowie, obydwie te siły chcą rozdawać karty w Europie a może tylko jedna. Muszą się zderzyć. Historia nauczycielką życia w tym wypadku. Ale to nie USA - sojusznik Niemiec uratuje Polską państwowość. USA dopilnuje interesów judejców a jak potrzeba chwili nastąpi odda nas Niemcom by ustawić Zachód w lepszej pozycji wobec Rosji. W tej chwili jedynie budowa silnego państwa i ustawienie się wobec Rosji na partnerskiej pozycji daje Polsce szansę. Silnego państwa nie zbudujemy z siłami okupacyjnymi Zachodu wewnątrz. Rosja chciałaby Słowiańszczyzny zjednoczonej, uduchowionej i nie zlaicyzowanej czy liberałodemokratycznej, ale Polska nie może być osłem trojańskim Zachodu w Lidze Słowiańskiej.
  Po trzecie: Korea Pd. czy Japonia nie są bogate dlatego że są sojusznikami USA. Są bogate bo ich narody ciężko pracują, ich przywódcy myślą w kategoriach Ducha Narodowego, i dlatego że trudno spotkać żyda ze skośnymi oczami, więc im się pijawki we władzach i społeczeństwie nie instalują.
 • @Leon. 21:57:46
  Pełna zgoda. By podać przykłady ich obecności w takim Salwadorze czy Gwatemali.
 • @Adam Czeczetkowicz 19:03:57
  Bierzmy się do roboty, ale łatwiej nam będzie odzyskiwać Polskę bez jankesów we własnym domu.
 • @fretka 17:33:24
  Świetna grafika, pozdrawiam:)
 • @Kula Lis 62 16:19:48
  Bredzenia Kalksteina są dobre dla tych nawiedzeńców co "otwierają telewizor" i nie widzą Warszawy na mapie pogodowej w "tej radiostacji". Ten człowiek stracił kontakt z rzeczywistością, Niemców w Polsce jest masa, i to wojskowo w Bydgoszczy czy Szczecinie, i gospodarczo w całym kraju, i to on z braciszkiem podpisującym Lesbonę do tego się także przyczynili.
 • @fretka 14:50:45
  Artykuł wygląda prawdopodobnie. Warto drążyć temat...
 • @Grzesiek 14:34:32
  Pomysł dobry.
  Ostatnio myśleliśmy z paroma znajomymi o małej pikiecie w Krakowie dla przeciwstawienia się banderyzmowi i pokazania że nie wszyscy Polacy plują na Rosję. Ale powiem Panu krótko: łatwo nie jest, taki pomysł i taka demonstracja spotka się na pewno z fizyczną i medialną agresją agentury amerykańskiej i banderowskiej w Polsce. Nam pewne osoby sugerowały rezygnację z pomysłu już na wczesnym etapie. Tu jest taka "demokracja" ze tylko pajace z "Solidarności" mogą drzeć ryje w interesie banderowców bezkarnie. No i jeszcze czcicielom dnia 10 wiele wolno. Stosunek reżimu do demonstracji propolskich pokazują losy Marszu Niepodległości czy przemarszów ONR lub NOP. Antyreżimowa strona musi się liczyć z agresją i represjami. Ale pomysł dobry.
 • @Torin 16:01:41
  ty coś bierzesz? Czy tylko wódeczkę jak "melex" Karski?
  Nie zbieram wraków, nie pamiętam bym ci jakiś zabrał, kontaktuj się ze złomiarzami, najlepiej tymi co będą 10 maszerować z pochodniami.

  Przy okazji: Wyjecie o nieistotną kupę złomu od 4 lat, może i Rosja by wam coś tam oddała, ale po co? Przecież wasi "eksperci" orzekli że to był zamach już parę minut po katastrofie. Nie potrzeba wam tego do wyjaśnień tylko do kultu i terroryzowania społeczeństwa. Chcecie się do tej kupy blach modlić?
 • @Warlord 00:01:55
  Abstynent goleniowy się znalazł.
  Co cię interesuje do czego potrzebuje mojego złomu. Zrobię sobie wesołe miasteczko.
  Musicie być zainteresowani szerzeniem kultu i terroryzowaniem społeczeństwa, skoro przetrzymujecie moją własność?
  Z tym terroryzowaniem to żadne odkrycie, proza życia, inaczej chyba nie umiecie.
  Jak się nazywa łysy kuj, który nie oddaje co nie jego? Gdyby miał na to kwit od komornika, mógłby chociaż udawać, że jest w "prawie", no ale terrorysta takich ceregieli nie potrzebuje aby coś podpieprzyć, albo zakopać. On zresztą tego nie racjonalizuje, to taka natura, po prostu. Gdyby przestał, byłby zagrożony jako gatunek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031