Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 700 komentarzy

Świat oczami Polaka

Warlord - Świat oczami Polaka, Słowianina. W treści zdecydowany antyokcydentalizm. W końcu świat nie kręci się wokół zachodu.

Rosyjska duma

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zachód pluje, Zachód straszy sankcjami, Zachód szczeka a Rosjanie coraz bardziej dumni i zjednoczeni...

 

Kilka dni temu Federacja Rosyjska poszerzyła się o Republikę Krymu. Świat zachodni przyjął to eksplozją nienawiści. Mieszkańcy samego Krymu eksplozją radości. Dla nich skończyła się smuta i okupacja ukraińska, Krym wrócił tam gdzie jego miejsce. I na pewno można powiedzieć, że nie stanie się banderowski.

 

Stało się to możliwe dzięki Rosji i jej konsekwentnej polityce, polityce którą tworzy prezydent Federacji Władimir Putin. Można sobie zadać pytanie: jak to się stało że Rosja, rządzona przez pijaka Jelcyna i sprowadzona przez niego i żydowskich oligarchów na dno, w ciągu 15 lat potrafiła podnieść się z kolan i wypracować model działania który realizuje na Krymie? Odpowiedź jest jedna: Rosja dzięki Putinowi odzyskała dumę i uwierzyła w siebie.

 

Po okresie rządów pijaka Jelcyna Putin zastał w Rosji chaos, upadek i biedę. Sponsorowana przez Zachód Czeczenia próbowała się oddzielić, przemysł był w fazie upadku, Państwo nie miało kręgosłupa moralnego. Putin widział jak Zachód oszukiwał Rosję, jak mimo zapewnień o nierozszerzaniu NATO przesunął granice paktu wprost pod granicę Rosji. Widział hipokrytów którzy w imię interesów Niemiec i muslimstwa bombardowali Jugosławię, mordowali prawosławnych Serbów i utworzyli im wrzód pod nazwą „Kosovo” śmiejąc się w twarz „prawu międzynarodowemu” na które dziś tak chętnie się powołują. Rosja w obronie Serbii wypowiedziała wojnę w 1914 roku, a Zachód napluł Rosji w twarz. Putin słusznie podejrzewał, że prawosławni Rosjanie mogą być następnym celem. Obiecał sobie i Rosji że do tego nie dopuści.

 

Wygrał w Czeczenii, dziś poparcie dla bandziorów spod znaku Al Kaidy jest tam marginalne, zdołał nie tylko wygrać ale i pozyskać naród, dziś Grozny wygląda pięknie, a oddziały czeczeńskich ochotników walczyły po rosyjskiej stronie przeciw agresorowi gruzińskiemu w Osetii. Czeczenia korzysta na tym, iż jest częścią Rosji, zwłaszcza gospodarczo. Putin odbudował rosyjski przemysł. Wspólnie z Indiami czy Chinami powstają dziesiątki projektów w branży zbrojeniowej, maszynowej czy chemicznej. Własnymi siłami podniósł przemysł motoryzacyjny, wydobywszy czy optyczny. Pozycję odzyskały rosyjskie stocznie. Przemysł kosmiczny jest dziś na najwyższym poziomie na świecie, rosyjskie rakiety zaopatrują ISS, a amerykanie kupują rosyjskie silniki dla swoich rakiet nośnych i żebrzą o licencję.

 

Na własnym podwórku Putin krótko wziął za pysk judejskich oligarchów, dostrzegł także, że społeczeństwo musi oprzeć się na zdrowej moralności. Nie można budować siły narodu na promocji zboczeń, liberalizmu czy relatywizmu moralnego. Udzielono wsparcia Prawosławiu, Dziś Cerkiew wspiera nie tylko wiernych w Rosji, ale walczy o Chrześcijan też tam, gdzie Watykan o nich zapomina, jak np. w Syrii. W samej Rosji zakazano promocji pederastii, brak agresywnego feminizmu, a tzw „działacze praw człowieka” czyli marionetki zachodniej liberałokultury, są tak liczni, że zaledwie 18 przybyło na szkolenia „z demokracji” organizowane w Polsce. Zaiste, imponująca liczba:)

 

Putin nie zapomniał o Rosjanach mieszkających poza Rosją. Kiedy upadał ZSRR miliony Rosjan znalazły się poza granicami, często w krajach które zaczęły ich prześladować i czynią to do dziś. Takie potworki jak Litwa czy Łotwa odreagowały swoje kompleksy na Rosjanach w ich granicach, same sięgnęły też do tradycji „marszów SS”. Podstawą polityki zagranicznej Rosji Putina stała się pamięć i wsparcie dla Rosjan w każdym zakątku świata. Zachodni propagandyści próbują wmówić nam, iż Rosja prowadzi „imperialną politykę”, Otóż stanowczo nie! Rosja walczy po prostu o interesy swoich obywateli i rodaków. Czyni to skutecznie i wbrew Zachodowi, co szczególnie tamtejsze judeoelity boli.

 

Krym znajdował się pod władzą Ukrainy, znalazł się tam jako „dar” pijanego kacyka bolszewickiego, i dziś decyzje bolszewika „zachodni świat” uznaje za legalną? Ludność Krymu nie jest ukraińska, zrozumcie to szczekaczki Zachodu! Ta ludność WRÓCIŁA do Rosji. Rosja niczego nie 'napadała”, Dziwny to napad gdy „napastników” wita się kwiatami, a potencjalni „obrońcy” Krymian to banderowscy mordercy. Na Krymie nie ma strzałów, nie ma ofiar, nie ma uzbrojonych terrorystów jak na Majdanie! Zrozumcie to wreszcie i przestańcie sączyć jad ze swoich przekaziorów!

 

Rosjanie zgodnie stanęli obok swojego Prezydenta. Można powiedzieć że 90 % społeczeństwa mocno deklaruje poparcie dla odzyskania i uwolnienia Krymu. Pachoły skupione wokół podżegaczy typu Nawalnego, czy judejczyka Niemcowa są nieliczne, można to policzyć w dziesiątkach. W dodatku ich działania przeciw Rosjanom a po stronie Zachodu dają im tylko pogardę. Zachód w swojej bucie nie rozumie że obszczekiwanie Rosji sprawi tylko to, iż Rosjanie będą jeszcze mocniej trzymali się razem. Żałosne „sankcje” (co to za sankcje?), właściwie to zakazy wjazdu dla polityków rosyjskich budzą tylko śmiech. Rosja będzie w interesie swoich obywateli stawać nadal.

 

Zachód widzi, że sankcje do niczego nie doprowadzą, cyniczni zachodni politycy sami nie plują jadem zbyt mocno, uruchomiono swoje pieski łańcuchowe.

 

Na pierwszy ogień w obronie banderowców wysunięto namiestników państwa, które od tych banderowców najwięcej wycierpiało. Jakie moralne prawo plucia na obrońcę Rosjan mają ci, którzy nie potrafią bronić swoich obywateli? Jak wygląda wsparcie dla Polaków za granicą. Czy jest realne, czy np. można Polaków gnoić jak robi to rzekomy „największy sojusznik” czyli Litwa? Gdzie są władze Polski gdy trzeba bronić polskich obywateli w Niemczech, gdzie pomoc tym porwanym do włoskich obozów pracy? Jakaś obrona praw polskich pracowników w Wielkiej Brytanii, poza durnowatym listem który angole obśmiali? Dlaczego Polacy wciąż klękają po wizy do swojego „wielkiego przyjaciela zza oceanu”?

Dzisiaj mamy takich jak ci dwaj poniżej:

 

Jeden wygłasza „orędzie” które jest bełkotem o niczym, niewykluczone że dostał je na kartce od Jankesa wizytującego parę godzin wcześniej swoją kolonię, drugi powrzeszczał „herojam sława” na Majdanie i ukrył się, gdy zobaczył że jego elektorat spod wschodniej granicy niekoniecznie chce się znaleźć w tych powiatach przekazanych „bratniemu państwu Ukraińskiemu” jako wsparcie i osłoda za „utracony Krym” i może już na niego i jego kotka niekoniecznie chcieć głosować. „Mężowie stanu”...

 

Marzę by kiedyś w Polsce pojawił się ktoś taki jak Putin, kogo nie będą wielbić na Zachodzie, ale kto pozwoli mi się czuć pewnie i bezpiecznie. Kto odzyska dla Polaków nasz kraj, kto upomni się o tych poza granicami. Czas najwyższy by być Dumnym Polakiem, a nie zakompleksionym karłem plującym na Rosję pod dyktando szaleńców z Zachodu.

 

Te pajace oświadczyły że Putin podejmując działania w obronie Rosjan i nie idąc pod dyktando szczekaczek zachodu jest „szalony” Ja widziałem innego szaleńca. Widziałem oszalałego z nienawiści syjonistę McCaina, jak wzywał do rozpętania wojny z Rosją. Widzę chocholi taniec w Polsce, taniec nawoływania do nienawiści i uderzania w najgorsze instynkty, po to by wytresować Polaków i rzucić ich na Rosję. Czas najwyższy przerwać ten festiwal oszołomstwa!

 

(zdjęcia z icelandnews.is i se.pl)

 

Na koniec: Русские идут
:)

KOMENTARZE

 • ----- to co zakryte będzie ODKRYTE
  http://www.proroctwa.com/Henoh.htm
 • Mapa stosunków narodowościowych na Ukrainie w 1900 r.
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203183164795503&set=p.10203183164795503&type=1
 • Rosja
  Tak.
 • Putin wydymał wszystkich bez mydła....
  szczególnie polskich "patriotów" o polsko brzmiących nazwiskach.
  Tym krajem, zawiadują sami agenci.
 • Dokładnie, tak!
  To samo mówię wszystkim znajomym. Dodałbym tylko jedno jeszcze. Putin załatwił judejczyków ich własną bronią. Odzyskał Krym demokratycznie. 100% poparcia legalnych władz! O to judejczykowie i ich sługusy (agentura) tak się wkurzają. Ten głupek Sakiewicz już nam wybrał "premiera na czas wojny". Na wypadek wojny to wystarczy wydać tych co szczuli przeciw Janukowiczowi a Putin już ich oprawi. Wydać ich można, bo to nie są Polacy. To tyle.
  Szczęść Boże Myślącym
 • @panMarek 15:11:09
  Putin pozbył się skorumpowanej Ukrainy, gdzie łapownictwo jest tradycją narodową.
  Dla Unii to będzie . tragedia.
  Oni muszą zmienić mentalność a nie zmienią za 100 lat...
 • @nana 15:51:09
  Dziękuję za umieszczenie tego tłumaczenia Pani jak i Kol. "Fretce" za jego dokonanie. Sam znam rosyjski, ale przyda się ten pełen wiary i dumy tekst dla innych. Jak widzę pod tekstem Pana Bogusława Kol. "Gsaw" zamieścił wersję z filmikiem obrazującym przygotowania do ostatnich manewrów i dyslokacją wojk Rosji nad granicę banderlandu. Też ładne:)
 • @Halszka 14:04:28
  Rosja stała się nadzieją wielu. Pozdrawiam.
 • @Talbot 14:58:27
  Putin jest o lata świetlne przed tymi pajacami namiestnikującymi w Polsce. Oni bez kartki z poruczeniami od jankesa do kibla nie pójdą...
 • @panMarek 15:11:09
  Mało zaglądam na strony Sakiewicza, bo bełkotu mam dość wmuszonego, nie chcę sobie jeszcze dobrowolnie fundować, ale jeśli tam pojawił się pomysł z "wojennym premierem", zapewne Kalksteinem oczywiście, to muszę zaglądać częściej ale by się pośmiać. Zarówno pomysł jak i osoba autora nadają się do rozpatrywania w kategoriach psychiatrycznych.
  Na wypadek wojny obawiam się że te szczury szybko uciekną. Zostaną Polacy i mogą ponieść konsekwencje ich żydłackiego szczucia.
 • @Talbot 15:56:55
  Już zaczynają się "ciekawe" ruchy gospodarcze na których straci głównie Polska i kraje takie jak Węgry czy Rumunia. Chodzi choćby o otwarcie rynku produktów rolnych bez durnowatych unijnych ograniczeń (długość ogórka itp) dla Ukrainy. Zachód dość intensywnie zmierza do pełnego otwarcia rynków pracy dla Ukraińców, co może oznaczać że polscy "byznesmeni" zatrudnią ich bo oni będą chętnie tyrać za 600PLN na miesiąc a Polacy niech zdychają.
  No i bierzemy jeszcze to o czym Pan wspomniał. Tradycje łapownictwa, kolesiostwa i mafii.
 • Wszyscy
  Putin zapobiegł temu o czym poniżej i na zdjęciach. Ja go rozumiem choć on nie z mej bajki, ja będąc przywódcą, szefem państwa, zrobiłbym to samo!!!. Rosyjscy uchodźcy z Czeczenii . Problem rosyjskich uchodźców z Czeczeni jest ( i był) bardzo bolesny a ostatnio z powodów politycznych,stał się też krępujący. Nie jest tak żeby o tym nie wolno mówić ale niewątpliwie mówi się coraz ciszej. Dla Polaków problem ten nigdy nie istniał, co jest dowodem na to, że łatwość z jaką można dokonywać manipulacji jest zadziwiająca.
  Wielu (a nie wykluczam, że wszyscy) użytkownicy forum, mają utrwalone poprzez media rozdzierające obrazy, kolumny ludzi obładowanych tobołami, płaczące kobiety, krzyczące dzieci, itd. Czy wiedzą że to nie Czeczeńcy ? czy wiedzą że to uciekający przed etnicznymi czystkami Rosjanie ( Ukraińcy, Ormianie) ? Czystki rozpoczęły się na początku 90-tych lat i z roku na rok przybierały na sile, a w 1995 zgodnie z przyjętym przez samozwańczy parlament czeczeński kodeksem karnym który był odwzorowaniem tego do dziś obowiązującego w Sudanie, niekaukaska ludność zamieszkująca Czeczenię miała zgodnie z prawem status niewolników..Nie tylko ich mienie ale życie stało się własnością Czeczenów.( w Groznym odbywały się targi niewolników, sprzedawano głownie kobiety). Wszelki opór karany był w sposób niebywale okrutny. Liczbę "niekaukaskiej" ludności która ratowała się ucieczką ,ocenia się na 200.000 - 300.000 .Ilu w wyniku owych czystek zginęło dokładnie nie wiadomo , około 40.000 ale to ponoć mocno zaniżona cyfra. Co na to międzynarodowe organizacje praw człowieka ? Nic.To znaczy ,szperając w internecie można się natknąć na jakieś,raporty wzmianki,ale liczy się to, co utrwalone jest w świadomości międzynarodowej społeczności.
  Specjalizująca się w kaukaskich utrapieniach Anna Politkowska zapytana dlaczego nigdy nie pisała o tych horrorach ,odpowiedziała że nie miała "fizycznej możliwości".( że niby nie było jej wówczas w Rosji) można sobie o tym poczytać tu http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D1%8.....0%BD%D0%B5 opcji angielsko języcznej nie polecam.Nie,nie to żeby kłamali, ale zaczynają swą "opowieść" od niewłaściwego momentu.(jakby narrację historii II WŚ rozpocząć od roku 1943 to można by nabrać przekonania że kilkanaście państw zawarło agresywny sojusz przeciw III Rzeszy.)
  polecam natomiast przeglądarkę Google chrome która ma całkiem satysfakcjonujący translator.
  Polecam też nakręcony na początku 90-tych lat film dokumentalny http://video.google.com/videoplay?docid=-449152828878337252# coś tam można wyszukać na youtubie http://www.savetubevideo.com/?v=zMzBYl8stN8 http://www.savetubevideo.com/?v=nNE3W-ewFdY wiele materiałów można znaleźć po wpisaniu do wyszukiwarki frazy: русcкие беженцы из чечни.
  Dla humanistycznych kręgów zbliżonych do żydowskiego Echa Moskwy, Nowej Gazety i innych, sprawa rosyjskich uchodźców długo nie istniała. Zaistniała dopiero w momencie kiedy pojawiła się perspektywa zakończenia czeczeńskiej awantury. Wówczas to znana z nienawiści do Rosji i Rosjan, Julia Łatynina oraz Kim Moisjejewicz Wajnsztein, znany bardziej jako Gary Kasparow, podnieśli alarm że Kadyrow ma rosyjską krew na rękach, że jest odpowiedzialny za ludobójstwo na rosyjskiej cywilnej ludności zamieszkującej północny Kaukaz. To wstrząsające i oburzające. Wstrząsające dlatego że jest dowodem na to, że wbrew wszelkim pozorom w Polsce żadne inne ośrodki informacji prócz krypto trockistowskich nie istnieją. Oburzające dlatego że powołuje się na nie użytkownik tutejszego forum. Forum nie jest najsposobniejszym miejscem do szczegółowego opisu historii dużego państwa, ale na wyjaśnienie pewnych kluczowych kwestii owszem - jest.
  Kwestia pierwsza : nie było żadnych czeczeńskich powstańców , byli bandyci. Aż wstyd że trzeba przypominać o dość dobrze znanych i opisanych faktach
  Przyczyna tego jest prosta i zawiera się w schemacie wszystkich sterowanych przez żydów zamieszek: pierwszym aktem jakiego dokonał podziwiany przez Polaków Dżohar Dudajew było wypuszczenie z więzień kryminalnych przestępców. To właśnie oni stanowili trzon "powstańczej armii". Potem dołączyli do nich kontraktowani przez Litwinienkę najemnicy, finansowani z rosyjskich funduszy którymi dysponował Borys Bierezowski. Sprzeciwiający się bezprawnej władzy Dudajewa który sam siebie ogłosił prezydentem, burmistrz Groznego Jurij Kucenko został wyrzucony z okna trzypiętrowego budynku merostwa. Następnym bohaterskim krokiem "prezydenta" Dudajewa było umieszczenie na marmurowej tablicy napisu: Rosjanie zostańcie ,potrzebujemy niewolników i prostytutek 1 W ślad za tym, Dudajew wydał zarządzenie zakazujące Czeczeńcom kupowania od nieczeczeńców nieruchomości i majątku ruchomego .A żeby treść tego zarządzenia dotarła do wszystkich, na murach miasta pojawiły się napisy Nie kupuj mieszkań od "Maszy", dzięki bogu, one będą nasze 2
  Akty te uruchomiły proces zwany etniczne czystki w Czeczenii
  Kwestia druga: etniczne czystki dokonywane były przez bandytów na nieczeczeńskiej ludności, Rosjanach, Ukraińcach, Ormianach. 300.000 a wedle innych danych 350.000 lub 210.000 "nieczeczeńskich" mieszkańców Czeczenii rzuciło się do rozpaczliwej ucieczki .Część z nich do czasu wyjazdu ukrywała się w piwnicach swoich Czeczeńskich znajomych ( kolegów z pracy ), Czeczeńców którzy wprawdzie porażeni strachem, ale nigdy nie utożsamiali się z rządami bandytów. (dziś niestety ci sami Czeczeńcy walczą tym razem z anty czeczeńską propagandą rozpowszechnianą w środowiskach skrajnych rosyjskich nacjonalistów I ) Cytat:
  Jeździłem do Czeczenii i widziałem jak ucieka stamtąd 350 tysięcy Rosjan, Słowian, Greków, byłem w tych obozach gdzie leżeli na workach. Trwało ludobójstwo Rosjan a obrońcy praw krzyczeli, że tam dręczą czeczeński naród. I w 1993 i 1994 i 1995, w ciągu tych wszystkich lat widziałem ludobójstwo Rosjan, widziałem ochronę Czeczeńców - napisał w swojej książce "Wywiad z barbarzyńcą" amerykański dziennikarz Paul Klebnikov, napisał też książkę Ojciec chrzestny Kremla: Borys Bierezowski i grabież Rosji i pewnie napisałby jeszcze niejedną książkę ale w 2004 r został zastrzelony.
  Kwestia trzecia:czeczeńskich dzieci zginęło tyle ile zazwyczaj ginie w wyniku wojennych działań i ile by ich nie było to zawsze będzie to liczba mniejsza od tej w jakiej zawiera się liczba zabitych dzieci "nieczeczeńskich"."Nieczeczeńskie" dzieci ginęły tak w wyniku działań wojennych ( bomby nie wybierają domów w piwnicach których ukrywają się dzieci ) ale również wyniku etnicznych czystek tj celowego mordowania, fatalnych warunków sanitarnych w czasie exodusu, oraz handlu niewolnikami. Nie każdy wie, że za "prezydentury" otoczonego w Polsce szacunkiem Dżohara Dudajewa, na rynku Groznego odbywały się targi niewolników.
  Obiektem handlu były kilkunastoletnie dziewczynki np 12-sto letnie, które odsprzedawano najemnikom. Podobno na żony, ale jeden bóg wie co się z nimi stało, tylko nieliczne udało się wyrwać z rąk "powstańców".
  Kwestia czwarta: gdzie teraz przebywają "niedobici czeczeńscy powstańcy islamscy" ? czy może w jednym z islamskich krajów modląc się do Allaha o kaukaski emirat ? broń boże, z jakiś niezrozumiałych powodów upodobali sobie Londyn i Izrael. I choć tak bardzo by się chciało, to jednak trudno to pojąć Laughing dobrze byłoby mieć bodaj nadzieję, że nie podniosą ręki na swych współwyznawców - Palestyńczyków, na temat których dzielny pan Pospieszalski żadnych programów nie nagrywa. Krymczanie i nie tylko oni, inne nacje także w tym Polacy, mieszkający na Ukrainie, Krymie , Rosjanie, Putin tego o czym na zdjęciach poniżej obawiali się w wykonaniu tym razem banderowców i żydów z Kijowa, zapobiegli temu. Byli tym razem mądrzy przed szkodą nie po. Wstrząsające filmy poniżej: http://www.ljplus.ru/img4/f/e/femel/1200183367142.jpg
  http://www.ljplus.ru/img4/f/e/femel/1200183467134.jpg
 • @Kula Lis 62 14:54:12
  Ps. Te sprawy przed Polakami i nie tylko nami utajniono, z powodu politpoprawności. Jeżeli potem Rosjanie się mścili, ja im się nie dziwię mieli do tego prawo. Także mścił się na banderowcach mój śp. Ojciec, żołnierz 27 WSP AK, widząc ich okrucieństwo wobec bezbronnych cywili, starców, kobiet, dzieci, nie miał dla nich litości, każdego złapanego z "bronią"/widłami, siekierami, etc..od 15 roku wzwyż osobiście likwidował, lub kazał swym żołnierzom bezwzględnie likwidować..czyli jak zawsze nam powtarzał: dobry (Niemiec - esesman, gestapowiec, żydobolszewik, enkawudzista, ubowiec, etc...), banderowiec to martwy banderowiec, on już nikomu krzywdy nie zrobi. Wymienieni w nawiasach także natychmiast byli bezwzględnie i bezlitośnie likwidowani
 • @Kula Lis 62 14:54:12
  Szanowny Panie. Ogólnie zgadzam się z treścią komentarza, pokazuje prawdziwe oblicze "bojowników emiratu", mam jednak prośbę. Ponieważ zdjęcia są bardzo drastyczne, a na stronę zaglądają także osoby nieletnie lub wrażliwe na takie treści proszę o przeedytowanie komentarza. W linkach do zdjęć proszę wprowadzić spacje by zdjęcia automatycznie się nie otwierały i napisać poniżej że takiego zabieg dokonano. Wtedy zainteresowany wprowadzi sobie link do okna przeglądarki, usunie spacje i zdjęcia się wyświetlą.
  Treść komentarza Pana jest jak najbardziej OK i wnosi coś do dyskusji, ale boję się że zdjęcia mogą się wydawać zbyt drastyczne dla niektórych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031