Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 700 komentarzy

Świat oczami Polaka

Warlord - Świat oczami Polaka, Słowianina. W treści zdecydowany antyokcydentalizm. W końcu świat nie kręci się wokół zachodu.

Krym wolny! ...A PiSlam pluje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krym ogłasza Deklarację Niepodległości a w Polsce ciągle festiwal nienawiści i przyklaskiwanie banderowcom, czas powiedzieć "dość!"

 

Długo wyczekiwana chwila i milowy krok przed referendum! Krym ogłosił Deklarację Niepodległości. Parlament Krymu 78 głosami na 100 zdecydował że Krym nie jest oficjalnie częścią terytorium banderlandu. Tym samym uwolnił się oficjalnie spod buta Zachodu. Dziś możemy mówić o państwie słowiańskim, wolnym, budującym swoje struktury, gotowym na partnerstwo z każdym kto zechce z nim po partnersku rozmawiać.

W akcie deklaracji Parlament Krymu odwołał się do decyzji Międzynarodowego Trybunału ONZ , więc ciała które Zachód uważa za wyrocznię, wskazując jego uznanie legalności oddzielenia się tzw „Kosowa” i wykazując analogię do działań Krymu. Zachód dostał więc to co chciał i co sam zatwierdził wcześniej. Hipokryzja takich państw jak USA, Kanada czy tworu znanego jako UE wychodzi tu w całej rozciągłości. Po raz kolejny Zachód wpadł w pułapkę własnej głupoty, ale i buty. Trzeba o tym krzyczeć głośno.

Pierwszą decyzją wolnego Krymu była delegalizacja wszelkich ruchów banderowskich i nazistowskich na terenie Republiki. Uderzono w „Prawy sektor”, UNA-UNSO, „Tryzub im Bandery” i temu podobne potwory, całkowicie je delegalizując i uznając przynależność do nich za działalność zbrodniczą i terrorystyczną. Pokazuje to z jakim państwem będziemy mieć do czynienia, tak jak pokazały nam to pierwsze decyzje zamachowców z Majdanu którzy swoje „rządy” zaczęli od wydania ustaw dyskryminujących Rosjan i inne mniejszości. Koniec z banderlandem na Krymie! Zaczyna się polowanie na jego wyznawców.

Polskojęzyczne kundle szczekają jak mogą. Poza zaliczeniem prem. Orbana czy ks. Isakowicza w grono agentów Putina (witamy w gronie „lizaczy walonek”:) ), tworzy się nowa ideologia, mianowicie instytucjonalna rusofobia. Jej podstawy wykłada nam delegatura neokonów na Polskę w postaci KC PIS i jej mediów. Mamy oto „prawdziwego Polaka” Wildsteina który wykłada nam jak filozoficznie umocować rusofobię czy przypadek medyczny w zasadzie, niejakiego Targalskiego który wręcz jawnie wzywa do „rozprawy z Rosją”.

Od pewnego czasu w swoich komentarzach przekonywałem że należy zniszczyć PiS, dopiero gdy strona propolska będzie wolna od tej szerzącej tam zamęt zarazy uderzyć w liberałów i lewaków. To PiS jest tubą i reprezentantem Zachodu, odpowiedzialnego za 25 lat polskich nieszczęść, więc automatycznie to PiS powinien zostać starty w proch. W odpowiedzi słyszałem jak to „Jarosław zbawca kroczący po łuku tęczy” jest cudowny, a ja jakim to jestem „ruskim agentem”. Dziś wyznawcy „Kaczyńskiego” macie swój PiS stojący na Majdanie z banderowcami i krzyczący „herojom sława!”. Chcecie Polski banderowskich sierpaczy i kolonii Zachodu, czy wolnego słowiańskiego kraju? PiSlam odrzucił patriotyzm jako służbę dla dobra własnego Narodu i zastąpił go zoologiczną nienawiścią do Rosjan. Byli już tacy w historii którzy budowali państwo na nienawiści i nawet szukali równie zgrabnych uzasadnień filozoficznych jak Wildstein, miało to ich państwo trwać 1000 lat, ale na szczęście się nie udało. Tylko ilu ludzi zginęło...

Odpowiedzcie sobie: chcecie dalej iść w stronę zagłady Polski i Polaków, czy może w końcu powiemy PiSlamowi „do widzenia”? Swoje przybudówki w rodzaju Dudy z jego „Solidarnością” niech też zabierają! Gdzie jest Duda gdy trzeba bronić praw polskich pracowników deptanych przez zachodnie koncerny?

 

(zdjęcie z: brookings.edu)

 

PS: PiSlamskim piewcom „wspólnego z Chinami rozbioru Rosji” dedykuję dzisiejszy raport "Prawa człowieka w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku". Tam jest jasno napisane jakie państwo Chiny uważają za największego międzynarodowego terrorystę i bandytę, oraz z pieskami jakiego mocarstwa nigdy nie będą współpracować.

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  Brawa dla Krymu za decyzję, dla Putina za natychmiastową akcję umożliwiającą wolność, i dla Ciebie za pisanie tak jak jest!

  Hańba dla Polaków, którzy poparli żydo-banderowskich zamachowców swoim milczeniem!
 • @
  Szybkie i słuszne działania Krymu przeciwko żydobanderowskim zamachowcom i natychmiastowa reakcja Putina jest godna ze wszech miar pochwały. A polskojęzyczni "Polacy, po kilkukrotnej zmianie nazwisk", jak zwykle już od wielu lat służą syjonizmowi. Po nich niczego innego nie należy się spodziewać, ponieważ cały czas działają przeciwko Polsce, Polakom i polskim interesom.
 • Mocne
  ale niestety prawdziwe.
 • @SpiritoLibero 08:15:16
  PS.
  W tym wszystkim brakuje mi jeszcze podkreślenia roli PO. Działali może mniej spektakularnie ale równie skutecznie.
 • Ci antypolscy piewcy
  "PiSlamskim piewcom „wspólnego z Chinami rozbioru Rosji” ..."

  >>> Tak, warto też owym piewcom "wspólnej granicy z Chinami" przypomnieć, że Polska i Polacy nie decydują w Polsce o swoim losie, nie rządzą, przeciwnie wyprzedają kraj, jego potencjał i zasoby, więc skąd mrzonki o granicach z Chinami ?
  Gdyby Rosja została przez lichwiarzy = tzw. elity zachodu unicestwiona to ta granica z Chinami będzie najpewniej granicą chińsko-niemiecką ..i o tym trzeba tez pamiętać.
 • To tez prawda
  "Byli już tacy w historii, którzy budowali państwo na nienawiści i nawet szukali równie zgrabnych uzasadnień filozoficznych jak Wildstein..."

  >>> Dokładnie, nie da się zbudować na Fałszu, na ukryciu Prawdy, jak czyni to "polska" klasa polityczna.
  A taką próbą budowania jest PRZEMILCZENIE banderyzmu i syjonizmu obecnych "władz kijowskich", udawanie, że go nie ma, że nie ma takich wymownych symbolicznych, banderowskich, antypolskich faktów jak:

  1) UKRZYŻOWANE ORŁY ! (w zajętej rezydencji Janukowycza, z pochodzenia Polaka) >> foto poniżej
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2014/03/Orly-na-krzyzach.jpg
  więcej >> http://www.monitor-polski.pl/tragizm-majdanu-i-trzy-orly-wiszace-na-krzyzach-dr-marek-glogoczowski/comment-page-1/

  2) Tworzenie "Gwardii Narodowej" na Ukrainie >>> czyli legalizacja bojówek UPA
  patrz>> http://www.wprost.pl/ar/439470/Ukraina-utworzy-Gwardie-Narodowa-Armia-jest-zbyt-slaba/

  ...trzeba wymieniać dalej ?
 • Autor!
  Znowu dla mię nie zrozumiały co do treści przekaz.
  Przekonujesz,że należy zniszczyć PiS.To forum istnieje pod takim ogólno narodowym przekazie -RS Porozumienie Narodowe-.
  Jest prawda,ze istnieje parę polityków którzy sobie uzurpują ,że są przedstawicielami narodu.Czyli J.Kaczyński ze swym dworem .D.Tusk ze swym dworem i inni.Jest taka prawda że za każdym z tych polityków stoi pewien elektorat.I co teraz. Tych wszystkich wyborców PiS a było ich w ostatnich wyborach 4 295 000 trzeba likwidować ,to są dla ciebie banderowcy.Człowieku jesteś chory z nienawiści.
  Ja w pełni się zgadzam,ze trzeba rozliczyć tą kompanię okrągłostołową,dla mię w pierwszym miejscu zdrajcy się ujawnili w tkz. nocnej zmianie.
  Jeżeli chcesz zaistnieć na tym portalu to na pisz na kogo głosować ,co mamy robić aby stworzyć jakąś wspólnotę narodową.
  Uważam,ze takie jątrzenie nie jest w interesie narodu polskiego ale obcych agentur,i może słusznie cie oto posądzają.
 • @SpiritoLibero 08:41:48
  PO jest częścią tej samej hydry, ale ma jedną cechę która odróżnia je od PiS - nie uderza w tony patriotyczne, ale raczej bredzi o "wspólnej europejskiej jedności", "prymacie demokracji nad interesami narodowymi" itp brednie. PO wydaje mi się mniejszym zagrożeniem niż PiS, gdyż to PiS próbuje zawłaszczyć najsensowniejszy, myślący patriotycznie elektorat i robi to wyjątkowo podstępnie, nie mówię tu o fanatycznych sekciarzach których nic nie przekona że "czarne jest czarne a białe białe", ale o zwykłych ludziach, pracownikach, rolnikach, tych którzy są skołowani i nie znają alternatyw dla tej formacji.
  Do tego PO wydaje mi się reprezentuje interes bardziej brukselski i niemiecki, faktycznie jak Pan wspomina mniej spektakularnie działający, mniej krzykliwy ale także nieco mniej agresywny niż interes usraelskiego neokoństwa reprezentowany przez PiS. Obydwie te siły idealnie się uzupełniają w kluczowych dla Polski momentach, stąd można w zasadzie mówić o panującym w Polsce obecnie POPiSie.
 • @ekoludek 09:45:02
  Dokładnie tak jest, w Polsce nie ma rządów Polaków i to nie Polacy dziś decydują o losach swojego kraju... smutne.
 • @ekoludek 09:55:33
  Coś co banderland nazywa "gwardią narodową" już powstał w zasadzie, bojówki "prawego sektora" maja broń, zbroi się Swoboda, ta banda nie może liczyć na ukraińską armię, więc zastępuje ją gwardią i najemnikami z dawnego Blackwater.
 • @dalmichal 11:30:01
  Wyborców PiS nie należy "niszczyć" tylko przekonać że nie PiS jest siłą patriotyczną ale np narodowcy, grupy konserwatywne czy nawet "Samoobrona". I te siły mają szansę gdy PiS odejdzie w niebyt. Mówiąc o likwidacji PiS mam na myśli jego delegalizację, odsunięcie od możliwości wpływania na losy Polski i rozliczenie wszelkich antypolskich w tym i rusofobicznych działań które podejmują. Wyborców należy zagospodarować dla dobra Polski a nie interesów kamaryli "Kaczyńskiego"
 • @Vinto , Zdzich
  Mają Panowie rację, im więcej osób zrozumie to co Panowie piszą i będzie to powtarzać tym lepiej.
 • Nie mamy naszego Orbana ! Niestety !
  Po wojnie, w mojej rodzinie ludzie musieli zaakceptowac prace na Ziemiach Odzyskanych, poniewaz odrzucili propozycje wstapienia do PZPR ! I w jakich ciezkich warunkach, daleko od domu rodzinnego !

  Ojciec Kaczynskich dziwnym trafem laduje miekko na uniwerku i dostaje wille !

  Jak to jest mozliwe ?
 • @ekoludek 09:55:33
  " berkut

  duży ptak drapieżny z rodziny jastrzębiowatych, o upierzeniu ciemnobrązowym, na głowie i ogonie - białym; birkut; bielik"

  Jesteś tak niedoinformowany, że nie wiesz, czy wiesz doskonale i palisz głupa, aby robota szła lepiej?

  -----------------------------
  Dla mniej rozgarniętych: Te porozpinane ptaki nie są antypolskie, one są antyberkutowskie.
 • @Torin 18:57:17
  Widzę, że "rozgarnięty" przyjaciel banderowców się znalazł. I jakie szarady potrafi rozwiązywać...no...no. Barbarzyńskie ukrzyżowanie ptaków "antyberkutowskie". Co jeszcze wygenerują wasze chore jakobińskie łby?
 • @Vinto 08:00:44
  czyli Szczynukow Komorowski wnuk siepacza sowieckiego i Żyd po Matce? Nesellbaum vel Myszkiewicz vel Niesiołowski, Haja Waltz, Tusek, Rostowski, Zdrojewski, Boni, Kopacz, Kidawa, Pitera, Sikorski, Kwaśniewski itd. ? O nich ci chodzi?
 • @dalmichal 11:30:01
  on jest działaczem ruskiej brygady sieciowej i ma takie zadanie do wykonania, atakować PiS, tylko PiS. Chwalić Komorowskiego z rodu ruskiego, jego zaplecze wykształcone w ZSRR itd. Pewnie poprze Ruch Palikoci, partie powołana przez Komorowskiego, która składa się z oszustów, kryminalistów, homonbiepewnych itd. On tak zarabia na swój podły zywot, a ja mu zycze aby polska ziemia nim sie zajeła.
 • @Warlord 12:19:13
  ha ha ha narodowcy sa proruscy. Tak samo jak Korwin Mikke. Jaka to patriotyczna siła? Boże ludzie nie szalejcie.
 • @pitagoras 13:33:07
  ile ty dostajesz za te wpisy łajzo? Przez takich jak ty Polska straciła honor, a o tym pisał A.ŚCIOS.
 • @Alia 20:36:23
  "ruska brygada sieciowa" powinna atakować wszystkie duże polskojęzyczne partie, bo wbrew temu co tu bełkoczesz, antyrosyjski jest cały reżim III RP. Od Michnika po Rydzyka.

  W rzeczywistości PIS atakują głównie Polacy, którzy się na nim srodze zawiedli. i tych najprzyzwoitszych Polaków myślących po polsklu pisobolszewia wyzywa od zdrajców i agentów. Tfu!

  Ciekawe, że ojciec Dorna, tak jak Michnika, należał do Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Ciekawe, że ojciec Wildsteina był komuchem. CIekawe, że wnuczka Chruszczowa pluje teraz z USA na Putina.

  Kto tu jest sowieciarzem? Wy farbowańcy. Wasze kłamstwa zostały zdemaskowane.
 • @Alia 20:38:51
  Dostaje kasę czy nie - mniejsza z tym. Napisał prawdę. Prawda w oczy kole, a ty Alia puszczać możesz tylko bąki o zerowej wartości informacyjnej. Chcesz ufajdać innych, a sama się ufajdałaś.

  Smrodu w PIS jest więcej niż dobre życie Kacyzńskich w czasach stalinowksich: kumplowanie się z Bnai Brith, traktat lizboński, Soros, gorące poparcie napaści na Irak, storpedowanie ekshumacji w Jedwabnem, peany na cześć Ariela Szarona, obchodznie chanuki w pałacu prezydenckim - PIS to są WŚCIEKLI syjoniści, szowiniści żydowscy.

  http://www.youtube.com/watch?v=diZu489GXdY

  Nawet Gruzję popierali tylko dlatego, że rząd Gruzji był izraelski (np. minister obrony). Z kolei Putina nie znoszą za aresztowanie żydowskich oligarchow.

  i ty masz czelność czepiać się polskich narodowców?
 • Świetny tekst.
  Miło skonstatować, że na NEonie pojawił się kolejny rozsądny bloger. Osobiście założyłem bloga pod koniec zeszłego roku właśnie głównie po to, żeby poszerzać front antypisowski na niniejszym portalu.

  http://www.youtube.com/watch?v=JiJoDjJDow0
 • Zadnej kasy od nikogo nie dostaje !
  I nie czesto zdarza mi sie gdziekolwiek komentowac !

  Tyle ze mimo ze zmuszony do tulania sie po swiecie, zawsze czuje sie Polakiem ! I boli mnie bardzo odkrywanie prawdy o "naszych patriotach". I boli mnie tez fakt, ze dzis wystawia sie Polske na smiertelne niebezpieczenstwo. Orban umie bronic Wegrow; to polityk, nie sprzedajny fanatyk.

  Lepszy jawny wrog niz ten ukryty ! Wilk w owczej skorze to straszna rzecz !

  Dziekuje Sol za obrone !
 • Autor.
  Przeczytaj 3* ten BEŁKOT i zastanów się w jakim państwie żyjesz i czy rozumiesz, jaki są uwarunkowania polityczne i społeczne w Europie!!!
  Pewnie twoim GURU jest palogłup z penisem w ręce i w drugiej z piersiówką wódy, pitą nielegalnie i publicznie!!! Ciekawe, ile płacą taki, wynajętym zdrajcom POLSKI zapisanie tych głupot! Widać, gdy PIS od wielu miesięcy prowadzi w sondażach i w tych , ulicznych na ok 40-45% a ryży matoł-ok 15-17%, to wynajete pieski i buldogi zaczynają aktywować się na portalach!!! Jakoś paligłupa nie skasowano , jak delegację do Katynia i widocznie jego mocodawcy cieszą się, ze mają na pasku takich"patriotów", którzy powinni być przytuleni przez kagiebistę, bo tam ich miejsce! Ty powinienieś spadać na portal GÓWNOPRAWDA i tam znajdziesz dużo kolesi!
 • @dalmichal 11:30:01
  Nie porównuj ryzego matoła do patrioty J. Kaczyńskiego!!! Chyba nie wiesz, że matoł powiedział że:"POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ" i za to powinien być pogoniony do faterlandu!!!
 • @Warlord 12:13:45
  A ty masz pejsy???
 • @Sol 21:11:05
  Ta prawda napisana to jest GÓWNOPRAWDA i dla zdrajców, oszołomów, wynajętych palantów za kasę parę słów prawdy:"ST. Lem:" DOPÓKI NIE WSZEDŁEM DO INTERNETU, NIE WIEDZIAŁEM, ŻE W POLSCE JEST TYLU IDIOTÓW"!!! Dobre i prawdzie,nieeeeeeeeeee???
 • @Alia 20:36:23
  "on jest działaczem ruskiej brygady sieciowej i ma takie zadanie do wykonania, atakować PiS, tylko PiS. Chwalić Komorowskiego z rodu ruskiego,"
  ->
  No rzeczywiście, "Komoruski" (który z wieloma innymi prezydentami i premierami Zachodu) ostentacyjnie zbojkotował olimpiadę w Soczi, jest strasznie proruski... Idź pieprzyć te swoje brednie gdzie indziej.

  "jego zaplecze wykształcone w ZSRR itd."
  ->
  Czołowe postacie kancelarii prezydenckiej Komorowskiego to żydomasoneria (co nie jest dla nikogo tajemnicą), ze Szczepańskim, który reaktywował B'nai B'rith w Polsce na czele. Sam Komorowski jest ożeniony z Żydówką i ma z nią dzieci, prowadzi politykę całkowicie serwilistyczną względem kontrolowanego przez Żydów Zachodu, a gdy (w kwestii Jedwabnego) interesy żydowskie i polskie stanęły naprzeciw siebie, nie miał wątpliwości, kogo poprzeć:

  http://www.youtube.com/watch?v=fL52rlErBcg
 • @ zibi 12.03.2014 22:17:38
  ""ST. Lem:" DOPÓKI NIE WSZEDŁEM DO INTERNETU, NIE WIEDZIAŁEM, ŻE W POLSCE JEST TYLU IDIOTÓW"!!! Dobre i prawdzie,nieeeeeeeeeee???"
  ..............................................
  St. Lem nie żył ANI SIĘ NIE WYCHOWYWAŁ w czasach gdy tworzyła się tzw. "społeczność internetowa" i mam tu na myśli nie tylko to, że "nie żył ani się nie wychowywał" ale przede wszystkim to, że nie "nie żył ani się nie wychowywał" w ŻADNYM państwie w którym jakiś czas temu powstawała tzw. "społeczność internetowa" - a to różne kraje były - takie o wysokim stopniu industrializacji i dawno już rozwiązanymi problemami natury strukturalnej, jak i w takich np. jak III RP (czyli ciągle na dorobku i w pogoni za tzw. "standardem zachodnim") , więc (PiSowski ??, agenturalno-PiSowski ??) tzw. "siepaczu" z czym tu startujesz i z jakim porównaniem ??? nie kumkasz ? to ja Ci wytłumaczę, ST. Lem nie może być tu żadnym tzw. "autorytetem", he he ... :), no chyba, że nie rozumiesz zasadności mojego wpisu ??
 • @Torin 18:57:17
  Byłeś tam ze swoim guru "Jarosławem Polskęzbawem" że tak pięknie rozwiązujesz zagadki meandrów myśli banderowskich bandziorów?

  Co banderowcom przeszkadzały ptaki? Jak się ma dziadków czy ojców bestie które przybijały tak polskie dzieci to i mordercze zapędy ma się w genach. Z takimi łajzami kolegował się na Majdanie "Kaczyński"?
 • @Alia 20:19:12
  Zapomniałeś/aś dodać do tej tyrady niejakiego Kalksteina razem z kamarylą.
 • @Alia 20:36:23
  Dzięki za miłe mocno PiSojudeokatolickie życzenia. Dla twojej wiedzy nie poprę ruchu palikociego. Zawsze myślałem że narodowcy są propolscy, jestem o tym przekonany, natomiast są niezbyt serdecznie ustosunkowani do neopiłsudczyzny i to wystarczy by mieli moje poparcie.
 • @Alia 20:38:51
  Łajzą nazywaj sobie Trotylewicza albo innego "Sakiewicza" a nie gości mojego bloga, nie kasuję tylko dlatego by nie stać się jak propagandziści z gazetki żartobliwie zwanej "polską", ale nie pisz tu więcej, idz pisac pod bredniami jakie w internecie wypisuje przywołany przez ciebie Ścios, kurcze to nawet nie jest prawdziwe nazwisko tego mossadowca...
 • @Sol 21:02:44
  Dokładnie tak, ja dziś spotykam opinie negatywne o PiS głównie od jego byłych wyborców którym otworzyły się oczy. Będę walczył by takowych było więcej.
 • @powiew świeżości 21:31:06
  I poszerzymy go jeszcze bardziej. Trzeba ludziom oczy otwierać.
 • @zibi 22:10:03
  Synku mam gdzieś Palikota, Thuska i twoje insynuacje, nie ty mnie tu przyjmowałeś i nie ty będziesz wyrzucał.
  PS: To już wierzycie w PiSie w sondaże? Już nie są "zmanipulowane przez ruskich"?
 • @zibi 22:12:51
  Sami się porównują i są dokładnie tacy sami, z "Kaczyńskiego" taki patriota jak ze mnie arcybiskup. No chyba że patriota judeoamerykański, to wtedy pełna zgoda.
 • @zibi 22:13:26
  Nie, ale w odróżnieniu od ciebie mam rozum i "cojones":)
 • @zibi 22:17:38
  Z Lema taki autorytet w kwestiach internetu jak z tego tutaj informatyk: http://cdn25.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/208144/kaczynski_ipad_640x0_rozmiar-niestandardowy.png
 • @pitagoras 22:04:00
  Jeżeli będą dalej Pana obrażać wylecą na zbity pysk pod skrzydełka Wildsteinów czy "Sakiewiczów". Pracuję i nie mogę na bieżąco reagować ale zawsze będę dziękował rzeczowym komentatorom jak Pan pod swoimi notatkami. Co do willi "Kaczyńskich" to chyba odpowiedź na pytanie "jak to możliwe?" Pan zna dokładnie:)
 • widzę, że V kolumna w amoku...
  jak w chlewiku po podaniu obierek. Kwik, radosne chrząkania, a wszystko w atmosferze smrodu ruskiego gnoju. Mam nadzieję, że wasza uniżona służba Rosji i jej KGBowskiemu carewiczowi zostanie nagrodzona wysyłką do waszej ojczyzny z wyboru, bo tutaj nie czeka was nic, co lubicie - tutaj jest zachód i Polska, a nie wschód i kałmuckie mordy, wy "Słowianie" od siedmiu boleści
 • @Muni 00:37:41
  Właśnie, tu jest "zachód", wasza kolonia, i powoli Słowianie się budzą, stąd i u ciebie hasbarowcu kwik, jak i plucie. Ty chciałbyś tu jak najwięcej "zachodu", ja jak najwięcej Polski.
 • @Muni 00:37:41
  PS: bardzo gejowski nick, widać że wpasowujesz się w zachodnie standardy jak możesz, może i wujek Obama sypnie ze dwa dolary więcej za wpisy pod takim postępowym demokratycznym nickiem
 • Referendum
  Dn.12go marca 2014, ubrany w błękitny krawat - symbol tożsamości z Izraelem, samozwańczy lider zamachowców Arseniy Yatzkiewicz spotkał się z Prezydentem Obama i bankierami Międzynarodowego Funduszu Monetarnego, którzy organizują zciepkę w wysokości ok. US$35 miliardów na zapewnienie dalszego powodzenia przewrotu stanu w Ukrainie.
  Obama oświadczył: "Stoimy po stronie ludności Ukrainy. W zw. z tym wyniki ich referendum w spr. Krymu nie będą uznane."
  Cóż, żydo-komuna ma swój styl. Zupełnie podobnie odbyło się Referendum Ludowe przeprowadzone w Polsce 30 czerwca 1946.

  Czy możemy liczyć na jakiś protest prawych Polaków?
  "Nie lękajcie się!" - zachęcał JPII.
 • Wiem przynajmiej co myśli towarzystwo przyjaciół Putina i KGB
  W naszym interesie jest nie mieszanie się .A na pewno nie wspieranie satrapy Putina carewicza z KGB. Macie już kupione mundury nie oznakowane z demobilu by chodzić po Polskich miastach ??? Troszkę antysemityzmu anty katolicyzmu
  to pachnie 5 kolumną z razwietki. Tylko uważajcie bo tu możecie w papę dostać jak w 1920 to nie Krym .
 • @
  "Dziś możemy mówić o państwie słowiańskim, wolnym, budującym swoje struktury"
  To takie jaja?
  Bo szanowny Autor nie bierze tego chyba na poważnie. Niedawno prezentowano wyniki sondy internetowej na temat odłączenia Krymu zsumowanie wyników dawało 102% oddanych głosów.
  Po Krymie szwęda się kilkanaście tyś rosyjskich żołnierzy o jakiej niezależności tu mowa.
  Jedna bujda to wolna Ukraina ,drugi kosmos to niezależny Krym, i w tych kategoriach możne rozważać dalej
 • @Muni 00:37:41
  Zaplujesz się na śmierć, zniosę krytykę ale twój bełkot to szambo, nie będę tolerował przekleństw i obrażania użytkowników bloga. Do żydaela!
 • @nana 09:40:31
  Dziękuję:)
 • @Zdzich 05:16:43
  Póki co słychać głównie o protestach przybudówek PiSiackich, oni mają pieniążki z CIA i sporo nierobów by ich spędzić i by krzyczeli "herojam sława".
  Ale proszę obserwować strony narodowców. Może coś uda się zorganizować, wiem na pewno o pikiecie 18 marca w Poznaniu, przeciw banderlandowi i w poparciu dla Krymu, sam nie będę bo kawał drogi.Ale w sieci krążą informacje, jeśli będzie Pan zainteresowany postaram się zdobyć więcej.
 • @zwykły człowiek 06:18:53
  Ale popieranie banderowców przez "kaczyńskiego" i jego kamarylę jest już OK? Jak jesteś taki "prosemicki" to do "israela".
 • @Cezary Bialik 06:56:22
  Czasami też prezentują sondy internetowe w których 99% Polaków chce np podniesienia wieku emerytalnego do 80 lat, albo 100% wierzy że Putin ściągnął trupolewa smoleńskiego elektromagnesem. I to tyle w kwestii "sond internetowych"...
 • @zibi 22:12:51
  Dla mię prawdziwi zdrajcy ,działający przeciw interesowi narodu ujawnili się jak wspomniałem w tej nocnej zmianie,o ile wiem nie było tam Kaczyńskich.
  Co do J.Kaczyńskiego to mam zarzuty w jego podejżliwość wobec nawet tych którzy mu życzą dobrze ale mają inne poglądy, nie zgadzają się z jego zdaniem,to ich też eliminuje ze swego otoczenia.
 • Doskonaly art. Warlord : )
  Szczerze przyznam , ze kiedys bylem wyborca PiS . Kiedys jeszcze dawalem sie nabrac na ich rzekome szczere intencje i naiwnie wierzylem , ze to jedyna dobra opcja dla Polski. Dzis znam prawde tak , jak wielu z nas swiadomych niej Polakow ... Kazdy tu z obecnych wie w czyj interes oni reprezentuja , tak USrAelski ... Z pewnoscia nie nasz POLAKOW ! Boli mnie jedno , ze tak wielu jeszcze naszych rodakow daje sie mamic ich obiecankami przedwyborczymi i inna socjal-demagogia uprawiana przez tego malego czlowieczka zwanego prezesikiem , ktoremu nawet nie zostawil bym samochodu do popilnowania , a co dopiero POLSKE DO ZARZADZANIA !? Nasza Ojczyzna potrzebuje PRAWDZIWYCH PATRIOTOW , ktorzy beda Nia zarzadzac z MILOSCIA , PASJA I IDEA NARODOWA W DUSZACH ! Cos co postawia na fundamencie PRAWDY ... Cos co bedzie prawdziwe i niewymuszone ... Cos co beda budowac od nowa w nowym systemie radykalnych zmian , ktore sa nieuchronne i niezbedne . Tak, jak dla roslin woda tak dla Ojczyzny naszej KREW , POT i LZY przelane w przeszlosci wydadza plon STOKROTNY jesli zajma sie POLSKA PRAWDZIWI PATRIOCI Z KRWI I KOSCI Z SERCEM ODDANYM PONAD WSZYSTKO DLA NIEJ ... Mam nadzieje , ze wiecie o kim mowie i to nie reklama dla nich , ale szansa dla nas wszystkich Polakow , ktorym chca dac to co najlepsze i najlepiej potrafia dla swego ukochanego Kraju . Reasymujac tak to RUCH NARODOWY , ktory kazdy z nas ma prawo wspierac i tworzyc ! Conajmniej spelnic swoj patriotyczny obowiazek wzgledem naszej Ojczyzny i go poprzec .Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za uwage : ) Amen.
 • a i jeszcze cos dla takich blaznow , jak Zibi i inni w gwoli przypomnienia ...
  https://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM
 • W sobotę i niedzielę przed Ambasadą
  Każdy prawy Polak staje w sobotę i niedzielę przed Ambasadą Ukrainy i USA w W-wie z plakatem: YANUKOVYCH IS THE PRESIDENT, i pisze list do Sejmu z żądaniem, aby NIE uznawał nowego rządu zamachowców, tylko wyniki Referendum ludności Ukrainy.
 • @Wolnyczlowiek 00:53:43
  Zgadzam się z Panem w 100%. Tylko Prawda! Tylko Naród! Tylko Polska!

  A "Kaczyńskiego z jego kamarylą na śmietnik historii...
 • @Zdzich 05:06:22
  Ma Pan rację, trzeba walczyć, trzeba krzyczeć! oni organizują się szybko, mają przybudówki partyjne, mają Dudę, mają kasę od CIA. My mamy tylko wolę i odwagę. Próbowałem przekonywać ludzi pod konsulatem w Krakowie. Wielu posłuchało, ale niektórzy mieli mord w oczach. Najwierniejsi bojownicy Prezesa...
 • @Warlord 11:23:07
  Kit z Prezesem! Jeśli Polacy chcą sobie zjednać jakikolwiek szacunek i uzanie w skali międzynarodowej, powinni ująć sie za ludnością Ukrainy, ich legalnym Prezydentem Wiktorem Janukowyczem - Polakiem z pochodzenia, i Putinem, który im pomaga; a NIE za żydo-banderowskimi zamachowcami.
 • @Warlord 11:23:07
  Dokladnie tak ! Mord w oczach , bo prawda w nie kole ... Oto przyklad, jak sekciarze PiSu reaguja na prawde ! Jarosław przeproś za Banderę! https://www.youtube.com/watch?v=BEgdAcqrl9U

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031