Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 700 komentarzy

Świat oczami Polaka

Warlord - Świat oczami Polaka, Słowianina. W treści zdecydowany antyokcydentalizm. W końcu świat nie kręci się wokół zachodu.

Ożywienie smoleńskiego trupa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od kilku dni obserwuję histerię. Prawdziwy szał nienawiści. Ten szał ma także oblicze Lecha „Kaczyńskiego”.

 

Środowiska skupione wokół KC PiS i szmatławca żartobliwie zwanego „gazeta polską” próbują z każdej strony przedstawić „wielkość” rozbitego w Smoleńsku Lecha „Kaczyńskiego” niegdyś namiestnika Polski. Wyczuły klimat dziejowy gdyż ten człowiek był wielkim sojusznikiem banderowców i niejednokrotnie dawał temu wyraz, podobnie jak i głębokiej pogardzie wobec ofiar Rzezi Wołyńskiej. Na NEonie tą drogą idzie nekjaki "lance(nie)lot". Dziś klimat dla wywyższania takich postaci jest bardzo pozytywny. Dziś polskojęzyczne politykierstwo kroczy w awangardzie banderyzmu i pluje samą swoją obecnością na Ofiary Wołynia.

Najczęściej przytacza się wypowiedź „Kaczyńskiego” w której ten wskazuje rzekome „kierunki agresji rosyjskiej” mówiąc „dziś Gruzja, jutro Ukraina, później państwa bałtyckie i Polska”.

Wypowiadał to w momencie gdy pojechał legitymizować mord na Osetyńcach i Abchazach realizowany przez agenta CIA Saakaszwilego. Pomijając śmieszność tego człowieka w tak dramatycznym dla tych mordowanych narodów momencie, rodzi się pytanie: skąd akurat taka kolejność?

Otóż należałoby na to popatrzeć w kontekście długofalowych planów amerykańsko -judejskich i ogólnej koncepcji opanowania świata przez Zachód. Wydaje się, że namiestnicy Polski osiągnęli już wyższy stopień wtajemniczenia w te ekspansywne plany, oni już doskonale wiedzieli co kroi się na Ukrainie, USA już pompowało dolary w „demokratów”. Wiedział to i „Kaczyński” i już wtedy podjął ofensywę na nowym kierunku. Trwała agresja Gruzji na Osetię i Abchazję. O Ukrainie jeszcze nikt nie myślał poza decydentami Zachodu. Cała hucpa wokół Ukrainy była realizowana już wtedy, teraz obserwujemy jej ostatni akt, doskonale wiedzieli że trzeba będzie obciążyć Rosję całą winą i planowali to od dawna. Co będzie następne?

Założę się że szykuje się prowokacja wobec Rosji w państwach bałtyckich. Jest tam dużo rosyjskiej ludności, prześladowanej przez spadkobierców litewskich, łotewskich czy estońskich SSmanów. Sadze że ta ludność ucierpi bardzo. Ale najbardziej niepokoi mnie co „Kaczyński” miał na myśli mówiąc o Polsce. Jaki los szykują nam namiestnicy z ramienia Zachodu? Czy Polacy zdążą się obudzić nim staną się jego ślepym narzędziem i ucierpią na tym?

 

(zdjęcie pochodzi z bloga marucha.wordpress.com - polecam!)

KOMENTARZE

 • @Muni 01:30:10
  Ten ma "świat oczami Polaka"... czujesz?
  To nie znaczy jego, tylko Polaka..
 • @Muni 01:30:10
  Mendowechy pokroju muniego i astry przyczepiły się do tego portalu i na ile im się udaje, starają się wprowadzić swoją hasbarską infekcję a jak nie za bardzo im idzie, to chociaż obrzucić portal i ludzi mówiących prawdę swoim śmierdzącym gównem. Bo to jest bezkarne, jak na razie...
 • @Vinto 07:24:29
  Jak na razie...
 • Autor
  To nieszczęście Ukrainy, które w 100% zostało zafundowane przez syjońską imperialną politykę dało jednak okazję zweryfikować wielu polityków. Okazuje się, że wszyscy to "jedna rodzina". Kaczor nie dziwi bo jego służalczość w stosunku do syjonu jest znana i skonsolidowana od zawsze, jego brat też nic nie robił bez jego zgody.
  Odpowiednio określili się też otumanieni i służalczy blogerzy i komentatorzy. I taki to zysk mamy. Część, jak Astra, po prostu nie ma zielonego pojęcia o tym wszystkim i powtarzają jak katarynki za Michnikiem i Sakiewiczem a tacy jak Lancelot to zwykłe trutnie PiSu i całej syjońskiej bandy.
 • @Autor
  *5!

  Pozdrawiam.
 • No, nie
  Kaczyńscy i ich pomagierzy z PiS realizują określona linię ideową; wykorzystują polskie założenia polityczne, w tym ideę określana jako jagiellońską (Jasienica - warto zaznaczyć z jakiej opcji pisał swe książki), na rzecz potrzeb swoich założeń politycznych.

  Czyli zafałszowanie jest na poziomie rozumienia "polityki Piastów" i "polityki Jagiellonów".
  Fakt - jest w tym wiele elementów ważnych (stosunek do państwa), ale aby w pełni odnieść się do założeń - trzeba dokonać porównań względem wartości stanowiących podstawę idei cywilizacyjnej.

  Ponieważ te kwestie nie są jasne - stąd manipulacje tymi elementami polskości przez PiS i Kaczyńskich zwłaszcza wobec pseudopatriotycznej retoryki.

  A w skrócie: Kaczyńscy "wyprzedawali" polskie idee społeczne dla osiągnięcia wpływu na społeczeństwo państw ościennych (Ukraina, Białoruś, Litwa itd.), celem pociągnięcia ich "polską" drogą w łapy.... no kogo?
 • @Vinto 07:24:29
  Mają swoje portale 'niezależne' ale nikt poza takimi jak oni wypisywanych tam bredni nie czyta. Tam mogą pluć jadem tylko we własnym gronie, tutaj próbują odgrywać rolę misjonarzy mających przekonać ludzi do ich "idei". Niedoczekanie ich... NEon w tej chwili jest jedną z nielicznych ostoi wolnego słowa gdzie można napisać co myśli sie o danych sprawach...
 • @SpiritoLibero 07:54:34
  Dokładnie tak jak Pan pisze! I to także na celu miała ta notka,pokazać że to nie żaden "bohater poległy" tylko mały trybik machiny uzależnienia Polski od opcji judeozachodniej. Dziś doskonale wychodzi że oni są wszyscy tacy sami, politycy, media, naukowcy, ośrodki tzw "opiniotwórcze" Mają jeden i ten sam cel, a symbolem tej jedności jest Jarosław Mądry zasiadający na jednej Radzie z Palikotem mimo iż zarzekał się że do tego nigdy nie dojdzie. Jak Panowie z Zachodu kazali to i doszło...
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:12:38
  Mam Pan rację, a skala tego zdradzieckiego postępowania i tak nie jest jeszcze w pełni ukazana społeczeństwu.
 • @AdNovum 08:01:00
  Dziękuję i pozdrawiam:)
 • @Warlord
  "NEon w tej chwili jest jedną z nielicznych ostoi wolnego słowa gdzie można napisać co myśli sie o danych sprawach..."

  ---> Skoro zauważyłeś, że NE jest ostoją wolnego słowa, to dlaczego z tego nie korzystacie i zamiast pisać co myślicie, non stop występujecie w roli szczekających i sikających kagiebowskich piesków Putina? Przecież wy, w wylewaniu antypolskiego jadu, opluwaniu innych i to bez grama argumentów merytorycznych, wyprzedziliście Stefana Niesiołowskiego i Waldemara Kuczyńskiego razem wziętych ...
 • @Warlord 08:47:46
  Zgadza się, pisać można nawet kretynizmy w stylu lancelota ale tym bardziej wyglądają blado i śmiesznie na tle trzeźwych, polskich notek.
  Na NP znalazłem jedną (słownie jedną!) notkę, która dość nieśmiało poddaje w wątpliwość szczekaczki Sakiewicza i Michnika. Została przyjęta bardzo chłodno. a to, że się w ogóle ukazała to jedynie zasługa, że autorka to chyba jedna z adminów.

  http://niepoprawni.pl/blog/6496/snajperzy-na-majdanie-operacja-falszywej-flagi
 • @1normalnyczlowiek 08:56:51
  Piszemy szczerą prawdę, którą KAŻDY, kto ma trochę oleju w głowie sam może wydedukować.
  Takie pieski syjonu jak ty to już tutaj plankton. Czy potrzebny?

  Tylko nie wiem co ty chcesz od Niesiołowskiego i Kuczyńskiego? Przecież to teraz kumple Kaczora i ferajny. Wszystko razem jedna, syjońska banda. Polaków tam nie ma.
 • @Warlord 08:50:35
  "..a symbolem tej jedności jest Jarosław Madry zasiadając na jednej Radzie z Palikotem mimo iż zarzekał się że do tego nigdy nie dojdzie."- otóż jest to niezbity dowód, że jeśli chodzi o kasę (WIELKĄ KASĘ) to ci klauni międzynarodowej sceny politycznej zawsze staną po jednej stronie.
  Zresztą dowodzi tego również systematyczne jednomyślne głosowania za podnoszeniem diet poselskich w polskojęzycznym sejmie.

  Pozdrawiam.
 • @SpiritoLibero
  Już tylko pisząc:
  "Przecież to teraz kumple Kaczora i ferajny. "
  dowiodłeś, że kompletnie straciłeś kontakt z rzeczywistością.

  Przecież ty też jesteś kumplem Niesiołowskiego i Kuczyńskiego, bo jak oni zjadłeś śniadanie (a jeśli nie to, to na pewno, jak oni rano, sikałeś!)
  Na tej samej "zasadzie" puściłeś bąka o Kaczyńskim ...
 • @AdNovum
  "... dowodzi tego również systematyczne jednomyślne głosowania za podnoszeniem diet poselskich ..."

  ---> Po co się ośmieszasz, rzucając taakie "argumenty"?
  Podobnie: Obecność na RBN, w tej wyjątkowej sytuacji, była jak najbardziej słuszna i jest bez znaczenia, że w tym samym pomieszczeniu znalazło się akurat jakieś Ścierwo z Biłgoraja!
 • @1normalnyczlowiek 09:21:00
  O Kaczyńskim bąków nie trzeba puszczać. W szmbie po szyję od zawsze. Jedzie na kilometr.
 • @SpiritoLibero
  "W szmbie po szyję od zawsze. Jedzie na kilometr."

  ---> Jakbym słyszał Palikota, Rozenka, Dębskiego, Ryfińskiego, Niesiołowskiego, Kuczyńskiego, P.Olszewskiego, Szejnfelda, Halickiego, Lisa, Wołka, Passenta, Nałęcza, Wujca ...
  Jesteś wśród wielkich ... :)
 • @1normalnyczlowiek 09:40:58
  Ci, których wymieniłeś też tam tkwią. Zapomniałeś dopisać Tuska, Komorowskiego i całą kamarylę.
 • @1normalnyczlowiek 09:40:58
  Ty ciągle żyjesz w świecie w którym w polskiej polityce są siły "dobra" reprezentowane" przez "Kaczyńskiego" i siły zła czyli jego rzekomi adwersarze. Zrozum prostą sprawę. Nie ma żadnej walki ani żadnego "opluwania się", Jest front jedności narodu i są w nim wszyscy poza Samoobroną, częścią konserwatystów i narodowcami kultywującymi tradycje Dmowskiego. Całe walki "Kaczyńskiego" z Thuskiem to takie igrzyska dla "ciemnego ludu", w sprawach takich jak właśnie diety poselskie, TL, Irak, więzienia CIA, a teraz Ukraina oni występują razem. Jedno szambo jak pisze kol SpiritoLibero
 • @AdNovum 09:19:16
  Jeszcze wiele spraw i głosowań tego dowodzi.My mamy po prostu jedną siatkę okupacyjną. Hydrę z wieloma głowami.
 • @1normalnyczlowiek 09:29:13
  A co nie jest to argument ta jednomyślność w dogadzaniu sobie przez politycznych szalbierzy, który podczas kampanii wyborczych nisko pochylają się nad polską biedą, a następnie po wejściu do parlamentu jednomyślnie podnoszą sobie diety. Oczywiście diety te finansuje z własnych kieszeni biedne społeczeństwo.

  Gdzie więc tu widzisz ośmieszanie się?

  SAM SIĘ OŚMIESZASZ:)))))))) używając takich określeń w stosunku do adwersarza.

  Pozdrawiam.
 • @1normalnyczlowiek 09:40:58
  I jak zwykle trafiłeś kulą w płot, bo choćby na przykładzie Wujca, który ramię w ramię stał koło J.K. na Majdanie, można się przekonać o trwałym sojuszu żydowsko-ukraińskim. Sojuszu ponad podziałami wokół koryta.

  Pozdrawiam.
 • @SpiritoLibero
  "Zapomniałeś dopisać Tuska, Komorowskiego i całą kamarylę ..."

  ---> Dobrze wiesz, ze nie zapomniałem. Po prostu nie chciałem "przynudzać" wypisując pełną listę ...
 • @lancelot 10:16:21
  No widzisz? Jeśli to prawda to jesteś nie tylko ratlerkiem usraela ale także RUSraela :)))
  Tylko do Polski jakoś daleko, nie?
 • Coś się kroi dla Polaków. Widać to po tym jak intensywnie
  obrabia się mózgi hołocie (tak o nas myśli typowy polityczny bandyta, przedstawiciel okupantów) przez wszelkie rodzaje Press-tytuki, zwłaszcza telewizornię. Majdan na okrągło, jedna linia wypowiedzi, przemilczanie np. o dojściu do władzy postbanderowców i postSSGalizien, brak odmiennych racji - po prostu Goebbels mógłby się uczyć od naszych ściekomediów. Obróbka mózgów, straszenie, wytwarzanie regularnego stanu napięcia, aż do czasu kiedy przyjdzie uwolnienie tego napięcia.... Czym nam uwolnią to napięcie, jaka akcja, jakie działanie?
 • @lancelot 10:37:47
  To chociaż raz prawdę napisałeś, bravo!
  Ja dbam o Polskę a nie judeopolonię jak ty. (jako ratlerek POPiSu)
 • @Warlord & all
  "... Jest front jedności narodu i są w nim wszyscy poza Samoobroną, częścią konserwatystów i narodowcami ..."

  ---> Powielasz, kagiebowski piesku i oszuscie smoleński, te kłamstwa - wrzucając wszystkich do jednego worka - tylko po to, by Putinowi, jego zwolennikom w Polsce, by całej postkomunie żyło się lepiej!

  Czy to nie ty jesteś autorem tego komentarza, mały gnojku???

  "@val 19:04:17
  Z ciebie taki "prosty polak" jak ze mnie prosty Nikaraguańczyk :)) Pejsy nawet nie wiadomo czy masz "proste". W Smoleńsku to sobie "łaźnię" urządził Kalkstein, przez swoją butę, pychę i małostkowość, przez swoje "ląduj dziadu" i tyle. Szkoda tylko tych stewardess, tłumaczy, borowców czy obsługi, bo cała reszta tzw "elity" to normalnym Polakom zwisa i powiewa, po tej elicie nikt nie płacze, chyba że w synagogach...
  Natomiast liczę że kiedyś ktoś urządzi wam judejczykom prawdziwą łaźnię, to naprawdę będzie fajny dzień.
  nadużycie link skomentuj
  Warlord 16.08.2012 19:20:05 "

  http://robertwinnicki.neon24.pl/post/71326,arcybiskup-michalik-i-geopolityczne-wzruszenia#comment_579266

  Ja od zawsze chwaliłem Winnickiego, Bosaka, Kowalskiego za Marsz Niepodległości, za przemówienia i za występy w telewizji, ale i krytykowałem, gdy zobaczyłem u Winnickiego "ukrytą opcję putinowską", gdy chwalił pakt podpisany przez Cyryla i Michalika
  http://robertwinnicki.neon24.pl/post/71326,arcybiskup-michalik-i-geopolityczne-wzruszenia

  A że bzdury wypisujecie, usiłując PiS i Kaczyńskich zrównać z bolszewią z PO, SLD, TR ..., UDOWODNIŁEM już dawno temu (także panu Ryszardowi Oparze):

  http://normalny.neon24.pl/post/85041,szanujmy-sie-a-odzyskamy-nasza-polske

  Który z was odważy się na merytoryczną dyskusję w związku z tamtą notką?
  Powtórzę: Merytoryczną!!! Nie zaklinanie rzeczywistości, jak to tu i w innych miejscach robicie!

  Dla mnie jest obojętne, czy wypowiadam się na temat tez Michnika czy Warlorda. Zawsze CYTUJĘ głupoty wypisywane przez takiego i uzasadniam dlaczego są to głupoty.
  A wy też tak potraficie, czy dalej będziecie pyszczyć jak baba na straganie?
 • @AdNovum
  "Gdzie więc tu widzisz ośmieszanie się?"

  ---> Gdyż zachowujesz się, jak taki jeden "dyskutant" z Forum Kraj GW, gdzie "siedziałem" przez sporo lat od 2005 roku. Ten osobnik o nicku "zapijaczony_ryj" (i podobnych) do dziś, na każde zachowanie, słowa Kaczyńskich - choćby dotyczyły imponderabiliów - ma zawsze taką samą odpowiedź: ... a on źle zawiązał sznurówki ... nie umiał założyć słuchawki ... A więc to jednoznacznie świadczy, że Kaczyński nie ma racji
  I Ty identycznie się zachowujesz łącząc głosowanie nad dietami z sytuacją ogólnoświatową, która wymagała określonych, wyjątkowych zachowań i działań od każdego!

  "... I jak zwykle trafiłeś kulą w płot, bo choćby na przykładzie Wujca, który ramię w ramię stał koło J.K. na Majdanie, można się przekonać o trwałym sojuszu ..."

  ---> Ani nie "jak zwykle" - bo jeszcze nie udało Ci się wykazać tego ani razu wobec mnie! Ani "ramię w ramię" - chyba że kompletnie nie rozumiesz znaczenia tego zwrotu! W sytuacji z jaką mieliśmy do czynienia na Majdanie - a nie było innego adekwatnego miejsca niż scena na Majdanie - sprawą DRUGORZĘDNĄ było, że tam RÓWNIEŻ znajdowały się banderowskie flagi lub wysłannik Strażnika Żyrandola, Henryk Wujec! Przecież Wujec i reszta komuchów TYLKO DLATEGO tam została wysłana, by spróbować przykryć obecność Kaczyńskiego na Majdanie a nie, by popierać Majdan!
 • @autor
  „dziś Gruzja, jutro Ukraina, później państwa bałtyckie i Polska”.

  Dobrze wiedział, gdzie planują swoje ekscesy amerykańscy, pożal się Boże, stratedzy i jak na to będzie reagować Rosja.


  Ot, "jasnowidz"....
 • @Autor
  5* daję bez drgnięcia ręki
 • @lancelot 12:59:17
  No cóż... Taka ocena od ciebie to najwyższy komplement.
  Mądry sam zrozumie a głupich jest już coraz mniej na portalu...
 • @LordConqueror 14:43:58
  "a Spirito, to orientacja prorosyjska.'

  I tu popełniasz błąd. Nie czytasz moich notek ani komentarzy. Powtarzasz tę głupotę jak nakręcona katarynka.
  W związku z tym nie widzę możliwości jakiejkolwiek dyskusji. A ja osobiście straciłem już cierpliwość do ludzi nie potrafiących używać własnego mózgu (starczy im ten Michnika i Sakiewicza) i dlatego nie chce mi sie nawet pisać notek. Wolę szperać tam, gdzie nie mają tego zacietrzewienia jak w Polsce i piszą obiektywnie. Dbam o swój zasób wiedzy.
  Pojawia się dużo wartościowych tekstów na portalu, każdy może sobie poczytać. A że kretyna nazwę czasami kretynem to co dziwnego? Stwierdzenie faktu. Ja na swój temat znajduję trochę lepsze kwiatki. Ale to są jedynie anonimy, które w twarz nic takiego by nie powiedzieli. Zwykłe tchórze. (też za ostro?)
 • @1normalnyczlowiek 11:37:16
  A jakiej narodowości jest Wujec?
 • @LordConqueror 14:43:58
  Sektę PiS również?

  :)))))))

  Poza tym wprowadzasz ludzi jak zwykle w błąd bo u nie masz bana.

  Natomiast jeśli kogoś obrażasz, lub próbujesz temat główny wprowadzić na manowce to wtedy takie Twoje komentarze są kasowane- takie jest prawo gospodarza.

  Jeśli zaś chodzi o meritum problemu, to przecież one jest zawarte w treści post'ów pod którymi komentujesz, tak więc to nie autor ma przekonać Ciebie do swoich racji, które wyłuszczył w komentowanym tekście, tylko Ty musisz przekonać autora do tego, że się myli. I niestety właśnie to nigdy Ci się nie udało, a gdy właśnie stwierdzasz, że Twoja argumentacja nie przynosi założonych z góry celów, wtedy próbujesz dyskusję pod tekstem rozmydlić i sprowadzić ją na boczny tor.
 • @SpiritoLibero 15:17:32
  To nie jest dyskusja tylko przemyślana strategi, rzucić gównem licząc na to, że coś pozostanie, a przynajmniej będzie śmierdziało.
  Typowa hazarska metoda, tylko, że uzadaniowiani jak zwykle nie zdają sobie z tego sprawy, jak schematycznie działają, i wzt. są przewidywalni.

  Pozdrawiam.
 • @Warlord 09:56:31
  Podaj wynik, może być z sondaży..
 • @AdNovum 10:04:46
  Jednym z rezultatów i pożytkiem Majdanu i “bezgranicznego” poparcia polskojęzycznej prasy jest pokazanie i otworzenie oczu samodzielnie myślącym Polakom skali infiltracji mediów uważanych za niezależne. Jedną z takich gazet mieniących się katolicki jest Gość Niedzielny. Nie ma żadnej różnicy miedzy GN a Gazetą Wyborczą. Kiedyś “Gość Niedzielny” opublikował wywiad z białoruskim opozycjonistą, który żalił się, że białoruski naród jest spokojny, nie wychodzi na ulice. Dziennikarka nie zareagowała, przyznając mu słuszność, że to straszny dramat, że w Białorusi nie ma zamieszek. Katolickie ponoć to pismo. To samo dotyczy GP, GPC, portalu niezalezna.pl Sakiewiczów, Terleckich i spółki, Karnowskich i ich wpolityce.pl i W Sieci. Opinie nie tylko autorów piszących na zamówienie za pieniądze służb ale i starannie dobrany zestaw “forumowiczów” szerzy nienawiść do wszystkiego wokół, nawoływania do wojny, interwencji w obce sprawy, manipulacja faktami, krytyka każdego głosu sprzeciwu przez oskarżanie bycia agentami Rosji i w końcu ostra cenzura wypowiedzi. Wszystko to przypomina czasy sprzed 56 roku – “albo jesteś z nami albo przeciwko a niektórym nawet ręce odrąbiemy”. Przykład Gościa jest bardzo przykry bo infiltracja tej gazety została niezauważona przez Diecezje. Zawsze to obywatele robią rzekomo politykę. Nic nigdy nie słychać o tytanicznej pracy BND, Mossadu i GRU. A przecież zdecydowana większość polityków to wyrafinowani agenci. Niekiedy nawet podwójni i potrójni. Ilu ich pracuje na rzecz Wielkich Niemiec?. To chyba tylko wie caryca Katarzyna Wielka Bis – Merkel. Putin poszedł po ziemie, które podbiła dla Rosji Katarzyna Wielka. Poszedł po Krym. Merkel musi być zazdrosna o to. Przecież w latach czterdziestych dwudziestego stulecia to jej rodacy przelewali za nią krew. Gdyby komuś zależało na silnej Polsce, to już dawno Polacy byliby potęgą w produkcji m.in. samolotów wojskowych, w kooperacji z Wlk Brytanią i Czechami. Niestety tu nie chodzi o Polskę zwycięską i zamożną, ale o Polskę wpychaną na stale przegraną pozycję. Tego wciąż dokonują poprzebierani za polskich patriotów renegaci, deklamujący wyuczone teksty, jak słynny Kuklinowski z czasów Potopu. Cały ten majdan jest oczywiście częścią polityki globalnej rozpisanej na kilka możliwych scenariuszy. Rosji nie udało się rozparcelować za pomocą zainstalowanych tam
  “oli-parchów”, których car Putin mocno trzyma za pysk i jak tylko któryś wykona zbyt
  niski skłon przed Imperatorem, to szybko zostanie skierowany do ośrodka
  wychowawczego, no chyba że wcześniej uda mu się zbiec bez ukradzionych
  wcześniej fantów zagranicę. Oczywiście i nasza umiłowana kanclerzyca Aniela też nie zamierza przyglądać się bezczynnie jak inni będą rozparcelowywać majątek po nieboszczce RP i firmy
  niemieckie intensywnie inwestują na tzw. “ziemiach wyzyskanych”. A kiedy już
  dojdzie do ostatecznego rozbioru, do którego nieuchronnie prowadzi nas dzielny
  premieru Tusku ze swoją świtą, to wzorem cara Putina trzeba będzie zająć te tereny
  w obronie zainwestowanego tam majątku. Pewne grupy aktywistów związanych
  z tą wiekopomną ideą już od dawna działają legalnie na Śląsku przygotowując
  się do roli pisanych wg berlińskiego scenariusza. Teraz wystarczy zaangażować USrael w obronę demokracji np. najcenniejszego państwa świata, a car Putin i kancerzycą Anielą będą mieli jak ich przodkowie drogę otwartą, by wyjść na wspólnie ustaloną rubież. Przecież tam nad Potomakiem czy Sekwaną nie mówiąc już o Tamizie nikt nie będzie chciał umierać za polskich
  antysemitów. A nasz nadredaktor z Czerskiej pewnie już ma przygotowane peany na cześć nowego człowieka honoru – Władimira Putina. Ps. Moje widzenie mechanizmów od rewolucji Francuskiej ( tzw. “francy”) zapisanej w moim pokoleniu :

  Chłopcy z Majdanu !

  "Chłopcy z Chyloni chłopcy z Grabówka"
  Ida do piachu chłopcy z Majdanu
  Za parawanem koniak , cygara
  dziwka w” robocie” i “stara” wiara
  liczy ” kapuchę”.

  Matka niezdarna , styrana losem
  jak stara łajba , robi burtami.
  Zbyszku mój synku
  Masz ty kwiatuszki.

  Przez Witomino wiatr goni liście ……
  Majdan umyty , werble i hymny !
  Sława Ukrainy niesie się w dal
  tylko Mateczce jest żal.
  Sławko syneczku kwiaty zakwitły …………
 • @LordConqueror 16:17:16
  Problem polega na tym, że jeśli zadać Ci pytanie, lub gdy odpowie się merytorycznie na Twój komentarz, wtedy Ty przeskakujesz na temat następny.

  Tak więc powiedz jaka to jest dyskusja?
 • @LordConqueror 16:17:16
  Jest weryfikowalna. Co prawda oni pewnie nie żyją, ale może żyją jeszcze ci, który ich wysłali. Jest materiał dowodowy.
  Gdybyś napisał, że dla nas cywilów, z miejsca z którego patrzymy, jest nieweryfikowalna, to przyznam rację.
 • @LordConqueror
  "Jak ja bym miał takie poglądy jak Ty to nie obrażałbym się jak by mnie ktoś określał ..."

  ---> I tu tkwi sedno sprawy, którego nie rozumie Spirito Libero, mówiąc m.in.: "Ja na swój temat znajduję trochę lepsze kwiatki. Ale to są jedynie anonimy, które w twarz nic takiego by nie powiedzieli."
  Bo i jakie tu znaczenie ma spotkanie twarzą w twarz!? Żadnego! Chyba że on ma inne poglądy występując pod internetowym nickiem a inne - pod realnym imieniem i nazwiskiem. Dla mnie jest istotne - także przy ocenie kogoś - CO ktoś powiedział, a nie że to powiedział jakiś ekspert, doktor, profesor, magnificencja lub ktoś po podstawówce! Skoro poglądy Spirito Libero znamy z tego co mówi w internecie, z jego notek i komentarzy, to mamy wystarczająca ilość argumentów by go oceniać. I nie ma tu żadnego znaczenia czy oceniamy anonimowo czy podając imię i nazwisko. Wręcz przeciwnie! Nasza - anonimowa - ocena, krytyka jest o tyle bardziej obiektywna, że musi obronić się sama za pomocą merytorycznych argumentów i nie ma na nią wpływu żaden rodzaj zależności osobistej, zawodowej. Bo i niby dlaczego mam uważać, że jakiś warlord, to uczciwy, mądry człowiek w realu, skoro w internecie opluwa Polaków, wypisuje idiotyzmy związane z tragedią smoleńską!
  http://SwiatOczamiPolaka.neon24.pl/post/106921,ozywienie-smolenskiego-trupa#comment_945146
  A może dlatego, że np. stworzył wspaniały projekt architektoniczny, to czyni go automatycznie nieomylnym w sprawach "Smoleńska"???

  Skoro któryś taki mądry i odważny, to najpierw niech się za to weźmie i podejmie polemikę:
  http://swiatoczamipolaka.neon24.pl/post/106921,ozywienie-smolenskiego-trupa

  ... a może to tylko "zwykłe tchórze"?
 • @LordConqueror 16:25:42
  Widzisz i znowu zaczynasz tą swoją gierkę polegającą na tym, że poruszyłeś w jednym z wcześniejszych komentarzy sprawę banowania jakiego miałem się wobec Ciebie dopuścić.

  Ja zaś wyjaśniłem w czym rzecz, a Ty teraz zarzucasz mi, że rozmawiamy nie na temat post'a.

  Tak więc Twój pierwszy komentarz (i kolejne), który sprowadził dyskusję na boczny i bez znaczenia w kontekście tematu post'a, powinien zostać usunięty.
  No ale właśnie na tym polega ta Twoja gra, że najpierw prowokujesz aby likwidować Twoje komentarze, a później krokodyle łzy lejesz, jak to Ciebie ci putinowcy potraktowali nieludzko:)))))
  To jest taka sama gra jaką stosują hasbarczycy, którzy głośno krzyczą, że są prześladowani, ale nie dodają, że za to iż wcześniej komuś wbili podstępnie szpile w plecy:))))

  Naprawdę nie zadajesz sobie sprawy jakie to jest schematyczne i widoczne:)))))
 • @AdNovum
  "A jakiej narodowości jest Wujec?"

  ---> Akurat w tym kontekście, w jakim o nim wspomniałem, nie ma to żadnego znaczenia. Przecież nie pojechał na Majdan, bo go serce rozbolało, ale TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że go tam wysłał jego pracodawca, by przyglądał się co "wyrabia" tam Kaczyński i złoży sprawozdanie! A przy okazji "ten" Kaczyński nie będzie mógł mówić, że tylko on tam był!
 • @LordConqueror 16:48:52
  Nie konfabuluj ponownie, bo jak wyżej napisałem, nie zbanowałem Ciebie tylko skasowałem niektóre komentarze obraźliwe wobec innych komentujących i takie, które ewidentnie sprowadzały dyskusję na boczny tor.
 • @LordConqueror 15:37:11
  Dla mnie istnieje tylko jedna opcja - POLSKA. Innej nie uznaję.
  Uważam, że powinniśmy starać się żyć we względnej zgodzie z wszystkimi, zwłaszcza z sąsiadami. Cudzego nie pożądać a swoich praw i krzywd dochodzić. Rosja i usrael jak najdalej od naszych granic i naszych urzędów. Winnych współpracy z jakimkolwiek obcym mocarstwem pod mur.
  To taki plan minimum. Więcej nie będę się powtarzał w tej kwestii.

  Dziś to zachód znowu jest agresorem i należy to potępiać głośno. A że paradoksalnie może to zostać odebrane (przez niekumatych) za "opcję rosyjską" to tym gorzej dla niekumatych. Niech nauczą się myśleć w kategoriach PRS.
  Czy o Orbanie, który jako mądry, węgierski polityk nie wikła swego kraju w syjonistyczne rozróby można powiedzieć, że jest "pieskiem Putina"? Nie! To węgierski Mąż Stanu i patriota. Ktoś kto myśli inaczej jest właśnie kretynem (inne słowo mi nie pasuje :)
 • @LordConqueror 20:00:09
  Nic na ten temat nie słyszałem, oprócz tego, że Soros pochodzi z Węgier.
  Zresztą wszyscy jesteśmy jakoś z nim "związani". Ten typek wpycha swoje brudne paluchy wszędzie.
 • @trybeus 21:04:24
  Dokładnie, wolę poszperać.
  Przynajmniej nie odgrzewam tematów sprzed 4 lat :D))))
 • @trybeus 21:04:24
  Zobacz jakie kwiatki hoduje się u Targalskiego (to nie przypadkiem tam robi teraz karierę d.zgdyni?:)

  //Zmiażdżyć Moskwę i agentów Moskwy w Polsce.
  2014-03-07 21:12
  Ohhhh… przepraszam tych , którzy o tym nie pomyśleli i przepraszam za to że się przestraszyli tej myśli . Naraziłem was na niebezpieczeństwo i jak się ktoś o tym dowie że to czytacie to będziecie mieli POzamiatane. Jest okazja aby to sowieckie bydle zadusić i zadusić jej agenturę w Warszawie .Pisałem wcześniej , że agenturę mamy na patelni a jak pisze kokos26 agentura się obecnie „ legend uje” . Mam niezły ubaw obserwując dymiące dupska agentury i ich zwrot o 180 stopni , który czyni z nich totalnych idiotów . I mnie to cieszy , że robią za błaznów . Po 100 latach nadarza się okazja aby Ukraina , Polska, Litwa oraz kraje bałtyckie zmiażdżyły potwora , który zabił ponad 100 milionów ludzi . Tak razem z Chińczykami możemy wbić kołek osikowy w serce tego sowieckiego wampira. Trzymam kciuki za Ukraińców i apeluje by wywozili swoje rodziny ze strefy wojny z Rosją . Naszym psim obowiązkiem jest wspomagać walkę Ukraińców finansowo i politycznie . Musimy pomagać naszym braciom w walce z Moskalami . Do wojny trzeba wciągnąć USA aby rozerwać pakt Ribbentrop – Mołotow który dalej trwa i jest wypełniany przez następców hitlerowskich Niemiec i sowietów . Wykorzystajmy ten czas aby w 100 lecie wymarszu kadrówki wybić się na NIEPODLEGŁOŚĆ i ODZYSKAĆ POLSKĘ!!!Czas by usunąć moskiewską agenturę z Polski kopiąc ich w dupę na Pożegnanie!!! Niech Spie….lają do swoich sowieckich mocodawców i niech pobierają pensję z Łubianki a nie z Warszawy!!!//

  To już nawet nie żenada. Takich powinno izolować się w pomieszczeniach bez klamek.
  Ale mendia Sakiewicza lubią takie klimaty, nie?

  To się nazywa dopiero "pisanie notek".

  PS. A twój "niepisany szef" coś jakoś wenę ostatnio stracił... :(
  I NP jakoś przestali nadawać... Czyżby A.Trotylewicz czekał na nowe wskazówki z Syjonu?
 • @trybeus 21:29:03
  Ty, Kaczor, mnie też :D))))

  PS. Kiedy zabiorą cię na emeryturę do tropikalnego kurnika?
 • -----------OSTRZEŻENIE z którym w 100% -zgadzam się
  https://docs.google.com/document/d/1_1AZXhlmZHHqwAA4CHabTL3aQGOipQir4-5Bb20aPWA/edit#
 • @trybeus 22:30:03
  Tu już nic się nie "rodzi". Tu już się brody dorobiło. Ja zawsze podkreślałem, że są dwa PiSy - pierwszy to Kaczor ze świtą i ci do natychmiastowego odsunięcia od polityki i drugi PiS czyli ludzie otumanieni pseudopatriotyczną retoryką prezeska. To w ogromnej większości szczerzy Polacy. I o tych trzeba walczyć. Jak widać po ostatnich popisowych czułościach to nie ma miejsca na żadne "mniejsze zło". Wszyscy na szczaw.
 • @LordConqueror 22:51:36
  Nudzi się kogucik... Teraz podobno już pampersy wymyślono więc pieluch nie musi, tak ja kiedyś, prać we Frani :)
 • @LordConqueror 23:05:43
  Taaa.... "Orientacja proamerykańska". Gdyby to się działo obok nas to jedna sprawa ale nasi politykierzy zostali wykorzystani (dość ochoczo zresztą) jako chłopcy na posyłki. A za to zapłacą juz wszyscy Polacy. Tylko nie p... mi o jakimś "pro-rusycyzmie". To zwykły pragmatyzm.
  Ukraińcy zostali wpuszczeni w kanał i sami za to drogo zapłacą. Już rząd podnosi ceny gazu o 30%. Jak myślisz, w kogo to uderzy? W kliczkę i piękną Dżulię?
 • @trybeus 22:30:03
  Natworzyłeś bohomazów, obrażasz wszystkich którzy się z tobą nie zgadzają, bełkoczesz od rzeczy, na razie ostrzegawczo usuwam, jedno zdjęcie z "twarzą" Kalksteina w tej notce wystarczy. Oglądają to dzieci a twoje obrazki mogą powodować torsje i biegunki... Musze dbać o czytelników.
 • @LordConqueror 22:51:36
  ..widzisz Lordzie...nie kademu się podoba...zostały wycięte :((( pozdr
 • @LordConqueror 23:18:41
  A gdzie te ładne obrazki zniknęły?...
 • @Warlord 23:19:57
  ..no tak, ten co nie będzie usuwał komentów...jacyście wy wszyscy typowi...
 • @SpiritoLibero 23:20:42
  Usunąłem bo jestem po kolacji i niedobrze mi się zrobiło jak zobaczyłem pyszczek kalksteina, ale może jak przetrawię to "tyberus" umieści jeszcze raz. Jeśli chce Pan na to patrzyć to zrobię wyjątek i nie będę kopał się z gównem.
 • @Warlord 23:19:57
  Łeno... Zostaw, będę miał pamiątkę...:(
 • @SpiritoLibero 21:29:03
  Właśnie, gdzie jest Trotylewicz? Zamilkł ostatni, a przecież jego "komisja" była "najlepszym co spotkało Polskę od Grunwaldu i Wojny trzynastoletniej"
 • @SpiritoLibero 23:23:56
  Widzisz... Trybeus przeżywa teraz jakiś kryzys egzystencjalny i te bohomazy to pewnie taka forma terapii.
  Kiedyś realizował sie w "kurniku" ale ostatnio coś twórczo zaniemógł i zabawia się wycinankami.
  Bądźmy wyrozumiali... :D))))))))))
 • @LordConqueror 23:25:51
  Spirito jakby był zainteresowany "karierą" to dawno by już ją zrobił :P

  To porządny facet i z daleka trzyma sie od takich rzeczy :)
 • @SpiritoLibero 23:28:19
  Przepraszam i obiecuję nie usuwać nawet tego czegoś:) Nie wiedziałem o jego problemach... Gdybym wiedział nigdy bym się nie odważył... cholera, ja naprawdę nie chcę przykrości dla ludzi specjalnej troski. Tyberusie, umieszczaj swoje obrazki jak chcesz i w jakiej ilości chcesz, pogłaszczę, pochwalę wrócisz do swojego pokoiku bez klamek z uśmiechem:)
 • @LordConqueror 23:31:03
  Na moje nieszczęście ten od "zbawiania" nosi takie samo imię jak ja.
  Z tego powodu wszędzie podpisuję się zdrobnieniem. Nie chcę, żeby ktoś miał brzydkie skojarzenia :(
 • @LordConqueror 23:42:01
  Niente da fare :)
  Zbyt dużo wiem o polityce by pchać sie pod rozpędzony pociąg a do podnoszenia łapki sie nie nadaję.
  Mój nick nie jest przypadkowy.
 • @LordConqueror 23:51:35
  Do czego ty mnie namawiasz...
  Ja lubię wyłącznie czyste sytuacje a z moimi narodowymi przekonaniami musiałbym najpierw zmienić nazwisko.
  Jak Wojtas zostanie prezydentem a Sendecki premierem to rozważę jakąś opcję :D))))
 • @LordConqueror 23:59:32
  Powód irytacji jest bardziej prozaiczny... Osiołek mi zdechł (ze starości, nie z głodu) i muszę się piechotą przemieszczać :)

  A "zakręt" to dopiero będzie. Na razie wchodzimy w wiraż. Ale jak zauważyłeś, gen Grudniewski już zarządził próbne strzelania :D))
 • @LordConqueror 00:24:19
  Młodzież zawsze trzeba szkolić. Tych pajaców, którzy zlikwidowali pobór to bym postawił w pierwszej kolejności pod mur.
  Zresztą więcej kwestii aż się prosi o takie rozwiązanie. "Demokracja" to nie jest najlepszy system na te czasy. Zresztą nic takiego już nie istnieje, to wydmuszka.
 • @LordConqueror 00:39:53
  Nie w tych warunkach. Nasze państwo to też wydmuszka pełna agentów wszystkich możliwych mocarstw. Żeby być atrakcyjnym partnerem do takich "federacji"( a najlepiej osią) to trzeba mieć zdrowy kręgosłup społeczny i jakaś wizję społeczeństwa i państwa. I tu się kłania tak wyśmiewany Wojtas.
  Trzeba przebudować (odbudować) świadomość przeciętnego Polaka, pogonić ruskiego, eskimosa, germańca i pozostałą nie-polską swołocz.
  Ale to raczej nie zdarzy się bez wielkiego bum. Tylko pytanie czy będzie jeszcze z kim i dla kogo to robić.
  Obecnie udział w polityce to jedynie pchanie sie do konfitur. Trzeba edukować, organizować ludzi w spółdzielnie socjalne, żeby stanowili jako pracobiorcy realną siłę. Organizować kasy na poziomie gmin itp. Tak organizowali sie kiedyś w Wielkopolsce i wiesz co się stało? Lichwa sama sie wyniosła do sąsiedniego zaboru, wygrywaliśmy z Niemcami na każdym polu a na koniec daliśmy im łupnia w Powstaniu. Tylko taka droga.
 • @LordConqueror 01:03:46
  Jeśli będzie rządził Kaczor (a na to sie niestety zanosi) to nic się nie zmieni. Eskimos przykręci śrubę. (kurcze... boję się pojechać na Grenlandię bo mnie zlinczują za te eufemizmy i będą mieli rację...:)
 • @SpiritoLibero 01:08:10
  "Jarosław Polskęzbaw" już nigdy nie będzie rządził w Polsce.

  Jako były wyborca PIS-u jestem tego pewien.
  Tu u nas na wschodzie wszyscy od lat głosowali na PIS, jednak kiedy ludzie zobaczyli J. Kaczyńskiego ściskającego się z banderowcami na kijowskim majdanie, wykrzykującego banderowskie hasła, to PIS stracił u nas wszelkie poparcie.

  Tu u nas każda rodzina straciła kogoś w czasie banderowskich rzezi, które odbywały się od 1939 do 1947 roku i dlatego Kaczyński już nie ma u nas czego szukać.
 • @Ptasznik z Trotylu 01:23:49
  Wlałeś Ptaszniku trochę otuchy w moje serducho...
  Ale ta banda co teraz rządzi to też nie moja bajka :(
 • @SpiritoLibero 00:41:18
  No widzisz, a wspomniany Macierewicz obecnie nawołuje do wznowienia poboru. To ten co się gdzieś schował.
  Już się rozgdakali, że oszalał i to byłaby masakra dla profesjonalizacji i unowocześnienia armii. Taki pobór zaprzepaściłby wszystko co udało nam się przez dekady wypracować. Tja...
  Premier z airforceone (prawdopodobnie Jaka 40) powiedział: Po moim trupie!

  No i?

  Najśmieszniejsze, że się zgadzam. Z każdym fragmentem z osobna.
  Że pobór tak
  Że załamie profesjonalizację i unowocześnianie
  i że po jego trupie

  Wszyscy mówią prawdę. Rzadki przypadek.
 • @Ptasznik z Trotylu 01:23:49
  Tak, już jedzie w sondażach. Tusek go załatwił odmownie. Zaktywizował euromatołków, PIS za to traci na "jednym głosie" i grupie alergicznie reagującej na "swobodę" i kumpli.
  To się jeszcze może gwałtownie odwrócić, gdy tusek wdepnie w spore gówno, ale i tak będzie pewnie winny "czarny lud". Oglądałem dzisiaj forum. Rosyjska interwencja to wina PISu, a wspominanie o Lechu, to gra trumnami i załatwianie interesu partyjnego, w temacie tak ważnym jak Ukraina.
 • @Torin 03:28:31
  //i że po jego trupie//

  Brawo !
  Już nie mogę się doczekać.

  Mam jednak nadzieję że ścierwo "Oskara" prędko zabiorą do Vaterlandu żeby tu nie śmierdziało.
 • @Torin 03:28:31
  A co się dziwić TusMatołowi? Przecież cała ta elyta z Gdańska ciężko pracowała, żeby na Wybrzeżu nie było prawie jednego żołnierza. nawet porządne koszary we Wrzeszczu przerobili na apartamentowce i biura.
  Najbliższy chłopak z karabinem jest na Oksywiu.

  Chciałbym być kiedyś w komisji rozliczającej tych co doprowadzili do tej "profesjonalizacji". Felix D. by sie schował ze wstydu.
  Przed chwilą słuchałem wywiadu z gen. Skrzypczakiem. Z rozbrajającą szczerością powiedział, że on oczywiście w żadną wojnę nie wierzy ale jakby co to Rosja by nas czapką przykryła.
 • @SpiritoLibero
  "Najbliższy chłopak z karabinem jest na Oksywiu"

  ---> Gdyby się zdarzyło, że ruski żołnierz przekroczyłby naszą granicę w okolicy Królewca, to Tusk z Sikorskim natychmiast wystąpiliby z ostrą notą dyplomatyczną do Putina i Ławrowa, żądając, by to oni wysłali i pokryli koszty ... taksówki, która miałaby podwieźć tego z karabinem, by mogli sobie dać po razie ... :)
 • @1normalnyczlowiek 08:56:51
  Witam. Jest takie powiedzenie:" nie dyskutuj z głupim, bo mozesz podzielić jego poglądy,a potem on spowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"!!! Jak czytam te BZDURY o Św.p. Prezydencie RP, Lechu Kaczynskim, to nie nóż się otwiera w kieszeni, a siekiera skacze w schowku!!!
  Wy, socjalliberały, nie możecie zrozumieć, że L. Kaczyński był MĘŻEM STANU, czego nie mozna powiedzieć o ŻADNYM piesku ryżego matoła!!!
  Pokażcie drugiego polityka, który by ryzykował swoje i kilku prezydentów w akcji obrony Ukrainy i Gruzji!!! Te, wasze cienkie i obrażliwe teksty o L. Kaczyńskim dowodzą , że był b. niewygodny dla wrogów Polski i dlatego został ZAMORDOWANY!!! Popieram twoją opinię o "pisarzach " na Neonie i to oni pokazują miałkość poglądów i ukryte popieranie Rosji, którą Prezydent Regan nazwał słusznie "siedliskiem zła"!!!
 • @zibi 06:52:03
  Chyba niezbyt uważnie przeczytałeś moje komentarze, w których odpowiadałem m.in. na ataki wobec Kaczyńskich ...

  http://SwiatOczamiPolaka.neon24.pl/post/106921,ozywienie-smolenskiego-trupa#comment_945099

  http://jeznach.neon24.pl/post/106951,rabunek-i-rozdzieranie#comment_945852

  http://MonsieurB.neon24.pl/post/106957,hillary-hejtuje-hitlerem#comment_946041

  A najlepiej:
  http://normalny.neon24.pl/comments/
 • @zibi
  " Jest takie powiedzenie ..."

  ---> Nie ma obawy. Te konwenty, wrzodaki, nany ... za Cienkie Bolki na mnie. Tak piszą raczej ci, którzy chcą ostrzec przede mną :)

  A w temacie obecnej sytuacji:
  "... najpierw trzeba odebrać bolszewikom władzę - w każdej dziedzinie, łącznie z sądami,prokuraturami, PKW ... Tak samo należy teraz popierać Majdanowców a dopiero gdy uniezależnią się od poprzedniej władzy - w tym od kagiebistów Putina - i zwiążą koniec z końcem w sprawach gospodarczych i finansowych, to wtedy dopiero będzie można zacząć prostować nasze wspólne polsko - ukraińskie sprawy. Tylko ci, którzy chcą wepchnąć Ukrainę w ręce sowieckie, głoszą, że najpierw ukraińska władza powinna zajmować się przeszłością rozwiązując spory polsko - ukraińskie a później dopiero zajmować się tym, czy ich obywatele będą mieli co jeść! Takie stawianie sprawy to nie tylko głupota i brak realistycznego myślenia - to jawna współpraca z Putinem!"
  http://jeznach.neon24.pl/post/106951,rabunek-i-rozdzieranie#comment_945850
 • @zibi 06:52:03
  Czlowieku zyjesz w jakims matrixie. Twoj idol Regan juz dawno nie szkodzi swiatu a twoj idol Kalkstein byl marnym prezydentem jak i wszyscy inni. To co o nim piszesz to brednie gazetopolskie i dam ci rade. Belkotaj sobie u nienormalnegoczlowieka lub lancenielota bo tu brednie okolopisiackie uznania nie znajda.
 • @1normalnyczlowiek 18:12:00
  Teraz sobie popierajcie majdanowcow a pozniej gdy zechcecie prostowac oni wezma siekiery.... Popierajcie ich i najlepiej jedzcie tam na zawsze z calym KC PiS
 • @Warlord 21:01:29
  A co Ty taki lękliwy?
  pozdrawiam
 • @Warlord
  "...a pozniej gdy zechcecie prostowac oni wezma siekiery..."

  ---> Zapominasz, że ci, którzy kiedyś "riezali Lachów", to nie mieli dostępu do internetu! No i już niewielu z nich zostało - a i tak, nie tylko siekiery, ale nawet i noża w ręku nie utrzymają. Prędzej sami się pokaleczą! Zaś teraźniejsza ukraińska młodzież, może wybierze - zamiast noża i "riezania" - komputery i klikanie. Nie sądzisz?
  Tak więc, bardziej obawiałbym się - u nas w Polsce - kapepowskich, ubeckich, esbeckich złogów, tych resortowych dzieci, które rozpełzły się po firmach, urzędach, bankach, mediach ... dzięki temu, że ich rodzice pomagali mordować polskich patriotów. Oni szybciej "coś" wymyślą, by bronić tego co bezprawnie zagarnęli, niż młodzi Ukraińcy! Zresztą powinieneś wiedzieć po sobie ...
 • @zibi 06:52:03
  http://www.youtube.com/watch?v=CtRuBKYUx28

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031