Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 700 komentarzy

Świat oczami Polaka

Warlord - Świat oczami Polaka, Słowianina. W treści zdecydowany antyokcydentalizm. W końcu świat nie kręci się wokół zachodu.

Front Jedności Narodu, propaganda, obozy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdziwy "front jedności narodu" w Polsce powstał. Tylko brak w nim miejsca na głos Narodu Polskiego. Póki co wypluwa coraz większe niedorzeczności.

 

„Front jedności narodu” - specyficzne porozumienie jakie powstało w Polsce między praktycznie wszystkimi siłami politycznymi (z wyjątkiem Samoobrony, konserwatystów i prawdziwych narodowców) oraz światem dziennikarskim i tzw „ośrodkami analitycznymi” wypluł nową ideę.

Otóż ustami wielbiciela legalnych narkotyków i miłośnika wdzięków tzw „gejów” Palikota rzucił Polakom myśl jak najszybszego włączenia Ukrainy do NATO. Nie będę rozwodził się nad skala głupoty tego pomysłu, bo szkoda czasu na idiotyzm. Interesuje mnie natomiast spory poklask i rozgłos jaki ta wiadomość zyskała od razu i reakcja Polaków na nią.

Praktycznie natychmiast po ogłoszeniu tej „idei” na Twitterze (tam dziś nowocześni prozachodni demokraci tworzą politykę) odezwał się niejaki Włodzimierz Mokry, a w zasadzie Володимир Мокрий , Ukrainiec rezydujący w stopniu profesora na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oczywiście od razu przyklasnął idei i stwierdził nawet że narzędzia już są, „tylko zrobić ten krok”. I tu moje pytanie: gdzie był i jest Mokry razem z całą „elitą z UJ” gdy ambasador Ukrainy przy ONZ Jurij Serhejew zakwestionował nazistowskie zbrodnie Ukraińców? Gdy stwierdził że zbrodnie Bandery to „wymysł Rosjan”? Tak walczycie „polscy” profesorowie o prawdę historyczną?

To pokazuje jak olbrzymia skala manipulacji i zakłamania panuje na uczelniach. Pracownicy naukowi w zasadniczej większości idą w pierwszych szeregach propagandy. Tym większy podziw dla Polaków że w swojej masie nie dają się manipulować

„Newsweek”, jedna z gadzinówek „Frontu jedności narodu” poczuł się właśnie takim niezależnym myśleniem Polaków dotknięty. Przerażenie redaktorów wzbudził fakt około 80% komentarzy na portalach internetowych sprzecznych z oficjalną linią Zachodu. Przeprowadzili oczywiście „śledztwo” i wyszło im że komentarze te pisze „ruska agentura” rozmieszczona na całym świecie. Pomijam fakt że musiałoby być tych agentów coś około miliona, do tego znających język polski w stopniu perfekcyjnym i piszących dziennie po kilkaset komentarzy. Nic to... Jeśli prawda nie jest nasza tym gorzej dla prawdy! Oczywiście od wczoraj usłużni redaktorzy portali internetowych zaczęli wdrażać nowe zalecenia „demokratów” i na skutek moderacji puszcza się głównie komentarze wytworzone przez oszołomów rusofobicznych i lwowski oddział UNA -UNSO, te ostatnie łatwe do rozpoznania bo pisane nie polskim ale jakimś polsko-ukraińskim dialektem. Tylko tym razem nadzieja że „ciemny lud to kupi” może stać się płonna.

Tym większy wysiłek czeka niezależnych blogerów, komentatorów i portale takie jak Neon. Walczymy o prawdę!

Patrząc na skalę bełkotu medialnego i propagandy która nas zalewa zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy nie jest prawdą to co powiedział Prezydent Putin, że „terroryści z majdanu byli szkoleni także w Polsce”? Oczywiście wszelkie gadzinówki wyśmiały ten pomysł, zaprzeczył mu „płemieł', szef koncesjonowanej opozycji „Kaczyński” i tzw „ogół sił opiniotwórczych”, jednak czy tego samego festiwalu zaprzeczeń nie mieliśmy gdy mówiono o więzieniach CIA w Polsce? Okazało się że za parę pudełek dolarów w kolonii polskiej CIA mogło robić co chciało. Mamy też zdjęcia umieszczone przez blogera „stanislav” na Neonie pokazujące szkolenie banderowskich nazistów w Estonii. Czy takich szkoleń na pewno nie było w Polsce? Jakoś nie chce mi się wierzyć ani naszym namiestnikom ani „wolnym mediom”...

 

(zdjęcie pochodzi z serwisu 300polityka)

KOMENTARZE

 • @Autor
  Każdy normalny człowiek widzi ten specyficzny front jedności narodu.Starsi bracia w sprawach dla siebie ważnych zwykle mówią jednym głosem.Wielu prawych blogerów dołączyło do tego frontu kompromitując się okazali swoje fałszywe oblicze.

  Nie wierzę w ani jedno słowo,które podają nam "nasze" media i towarzysze będący u władzy.Niedawno jednym głosem zaprzeczali istnieniu więzień CIA w Polsce.
  Dziwnym trafem ranni "bojownicy"z Majdanu trafili do szpitala wojskowego we Wrocławiu i do kliniki MSW w Warszawie.Nietrudno się domyślić ,że z Polską byli związani już wcześniej.
 • ------PRAWI ?? ::)))
  ----- takich prawych słuchałam nabożnie w Krakowie w salce katechetycznej w latach 80tych.--po 89r utworzyli rząd mazowieckiego

  ----NAJWIĘKSZYM AUTORYTETEM --musi być ! WŁASNY MÓZG !!
 • @LordConqueror 14:19:37
  No i proszę,pojawił się obrońca żydowskich towarzyszy.

  Z którego kibucu cię przywiało?
 • @LordConqueror 16:25:00
  Proszę nie obrażać adwersarzy. To nie jest jakaś tam "gazeta polska codziennie"... tu piszą Polacy nie wolacy.
 • @matterhorn 15:44:10
  Witam i przepraszam że tak późno, niestety nie dostają pieniążków od CIA jak klubowicze wiadomej gazetki i siedziałem w pracy a nie przed komputerem.
  Funkcjonariusze kibuca PiSowsko - gazetopolskiego są bardzo aktywni ostatnio, widocznie CIA grosza nie poskąpiła. Zostawiam ich wpisy na tym blogu by sobie zwykli czytelnicy mogli popatrzyć na to zdziczenie, dodatkowo brzydzi mnie usuwanie wypowiedzi nawet gdy są stekiem bzdur, tu nie KC PiS, tu można mówić wiele. Liczę że Pan się nie zniechęci mimo wyzwisk z ich strony i będzie na ten blog zaglądał.
  Pozdrawiam
 • Witaj blogerze :)
  Znam Cię na razie z komentarzy ale wszystko przed Tobą :)
  Jak widzisz, jest się z kim boksować. Taki neonowy plankton jeszcze się uchował. Udają Polaków a głównie katolików. Kiepsko im to wychodzi bo jak można zauważyć nagle zaczęli pisać jak G.Wyborcze i inne tefałeny :)

  Pozdro.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031